Emlak Takip Programı


Emlak Takip Programı isimli dosyada, emlak takibi yapabilmenize olanak sağlayacak faydalı bir Excel Dosyası yer almaktadır.

Emlak Takip Programı Geliştirme​

Emlak portföyünüzü yönetmek için kullanımı kolay bir Excel dosyasına mı ihtiyacınız var? Emlak takip programı geliştirme rehberimiz, mülk bilgilerini, kira ödemelerini, bakım ve onarım kayıtlarını ve müşteri bilgilerini organize etmenize yardımcı olacak kapsamlı bir şablon sunar. Hemen indirin ve emlak yönetiminizi kolaylaştırın!

UserForm nesnesi ile oluşturulmuş bu yararlı dosyayı mutlaka edinmenizi tavsiye ederim. Gerek işlevsellik olarak gerekse de Excel Makrolarını öğrenme kaynağı olarak epeyce işe yarayacaktır.
ÖNEMLİ UYARI:
Program'da ListView nesnesi kullanılmış olup, bu nesne 64 bit Ofis sürümü kullananlarda çalışmaz. Eğer 64 bit'lik ofis kullanıcısıysanız, bu dosya sizde çalışmayabilir. Özellikle sadece bu dosyayı almak için girişimde olanların bu hususu dikkate almaları önemlidir. Dosyanın indirilmesinden sonra bizim teknik bir desteğimiz ya da herhangi bir talebinize vereceğimiz olumlu bir cevap olmayacaktır.
İndirenlerin faydalanması temennisiyle.
Yazar
cakarem
İndirilme
226
Görüntüleme
19,209
İlk Yayınlama
Son Güncelleme

Derecelendirmeler

5.00 Oylama 1 İnceleme

Son incelemeler

Üst