• DOSYALAR modülümüzdeki VIP Dosyalar'ı indirmek için,
    FORUM'da konu açabilmek için,
    FORUM'da açılan konulardaki dosyaları indirmek için,
    FORUM'da herhangi bir konuya dosya yüklemek için üyelik hesabınızı VIP Üyelik seviyesine yükseltmeniz gerekir. "Normal Kullanıcı" seviyesindeki üyeler, Ücretsiz Dosyalar kategorisinden dosya indirmek haricinde, farklı bir alandan dosya indiremez, Forum alanında soru soramazlar.
Süt İzni Hesaplama Tablosu Excel dosyası, kadın çalışanların bebekleri bir yaşına gelinceye kadar hak ettikleri süt izninin sürelerinin hesaplanmasını öğretir.

Süt İzni Hesaplama Tablosu Excel


Çocuğunun doğumundan 1 yaşına gelinceye kadar geçen sürede, kadın çalışanın kullanması gereken Süt İzni Hesaplama Tablosu Excel ile nasıl hesaplanır?

Süt izni, çalışan annenin 1 yaşına gelinceye kadar çocuğuna süt verebilmesi için gerekli olan bir izin türüdür. İzin süresi günlük 1,5 saatten az olamaz. Lakin, iş hayatının zorlukları, iş hayatının yoğun olarak geçtiği büyük metropol şehirlerde bu sürenin uygulanabilir olması çok mümkün olmamaktadır. Yani 1,5 saatte bir annenin evine gidip gelmesi İstanbul, Ankara, İzmir vs gibi büyük şehirlerimizde mümkün değildir. Sabah geç gelmesi, iş yerinden erken çıkması da uygulama açısından mümkün iken, çoğu kadın çalışan annelik içgüdüsüyle de bu izni toplu olarak kullanmak istemektedir.

Süt izni ile ilgili detaylı bilgiler ve dosyanın işleyişini öğrenmek için buradaki yazıyı inceleyebilirsiniz

Faydalı olması temennisiyle.

Bu Dosyada Kullanılan Özellikler

Resul Kurt Danışmanlık

Son Güncellemeler

  1. Dinamik Excel Versiyonu eklendi

    Excel 365 ile hesaplama yöntemi eklendi.

Son incelemeler

Oldukça faydalı bir formül, paylaşım için teşekkürler.
Geri
Üst