Telefon numaralarınuı neden aynı numaraya çeviriyor

Çözüldü Telefon numaralarınuı neden aynı numaraya çeviriyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan dimple
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

dimple

Normal Üye
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Merhaba arkadaşlar dosyamda userform3 de anne baba ve yakını telefon numaraları giriş için kullandığım textboxlarda anne telefonu giriş yapıp tab tuşu ile baba ve yakını numaralarını giriyorum ama ilk giriş yaptığım telefon numaralarına çeviriyor. Sorun neden olabilir çözemedim yardımcı olabilir misiniz.

Ekli dosyalar

• ÖĞRENCİ KAYIT İŞLEMLERİV2.4 7 t.xlsm
    ÖĞRENCİ KAYIT İŞLEMLERİV2.4 7 t.xlsm
    181.4 KB · Görüntüleme: 4
  • GSM.webp
    GSM.webp
    6.5 KB · Görüntüleme: 2
Merhabalar;
Ziyaretçilerimiz ve forumdaki arkadaşlarımız için Hatanın sebebi ve çözümünü de paylaşalım.

Hatanın Sebebi: TextBox8_Exit ve TextBox9_Exit kodlarında
Format(TextBox7.Value, "0(###) ### ## ##") satırındaki TextBox'ın numarasının yanlış olması.

Çözüm: TextBox8 için hatalı olan numaranın Format(TextBox8.Value, "0(###) ### ## ##") şeklinde düzeltilmesidir.
TextBox9 içinde aynı işlem yapılmalıdır.

Merhabalar;
Ziyaretçilerimiz ve forumdaki arkadaşlarımız için Hatanın sebebi ve çözümünü de paylaşalım.

Hatanın Sebebi: TextBox8_Exit ve TextBox9_Exit kodlarında
Format(TextBox7.Value, "0(###) ### ## ##") satırındaki TextBox'ın numarasının yanlış olması.

Çözüm: TextBox8 için hatalı olan numaranın Format(TextBox8.Value, "0(###) ### ## ##") şeklinde düzeltilmesidir.
TextBox9 içinde aynı işlem yapılmalıdır.
Merhaba Sayın @AhmetRasim bey sorunu çözmenin heyecanıyla unuttum sanırım. Bundan sonra daha dikkatli olurum .İlginiz için teşekkürler