B

Soru Tarih aralığı içindeki tarihi bulma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan berkbaba
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

berkbaba

Normal Üye
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Hayırlı Akşamlar, Hayırlı Ramazanlar

C sütununda muhtelif tarihlerim var. D sütununa
Bir önceki yıl için içinde bulunduğumuz ayın 14'ü ve geçmiş ayın 15' i arasında bir tarih ise EVET yazsın değil ise HAYIR yazsın.
Formül ya da müsaitseniz makro ile bu talebimi karşılayacak işlemi sağlayabilir misiniz?

Ekli dosyalar

Hayırlı Akşamlar, Hayırlı Ramazanlar

C sütununda muhtelif tarihlerim var. D sütununa
Bir önceki yıl için içinde bulunduğumuz ayın 14'ü ve geçmiş ayın 15' i arasında bir tarih ise EVET yazsın değil ise HAYIR yazsın.
Formül ya da müsaitseniz makro ile bu talebimi karşılayacak işlemi sağlayabilir misiniz?
Merhaba,
Doğru anladıysam D3 hücresine yapıştırıp aşağı doğru sürükleyerek çoğaltınız.

Kod:
Görüntülemek için giriş yapmanız gerekmektedir.
(1 satır)

Ekli dosyalar

İlyas bey ellerinize sağlık.

Günlük İndirme limitinize ulaştınız!
İndirme limitiniz: 3
bu konu hakkında da rica etsem bilgi verebilir misiniz?
"Çünkü sizin yüklediğiniz dosyaya erişemiyorum."

İlyas Hocam
dosyada hata var sanki. İçinde bulunduğumuz ay nisan C sütununda arayacağımız tarih aralığı ise 15 Mart 14 Nisan aralığı ama formül sanki farklı kurgulanmış. Zannedersem ben anlatırken eksik ya da yanlış anlattım bu yüzden özür dilerim. Rica etsem formüle bakabilir misiniz?

İlyas Hocam
dosyada hata var sanki. İçinde bulunduğumuz ay nisan C sütununda arayacağımız tarih aralığı ise 15 Mart 14 Nisan aralığı ama formül sanki farklı kurgulanmış. Zannedersem ben anlatırken eksik ya da yanlış anlattım bu yüzden özür dilerim. Rica etsem formüle bakabilir misiniz?
Merhaba,
Bilgisayar başında değilim ama sorunuzda;

Demişsiniz.
Buna göre 14.04.2020-15.03.2021 arası algılıyorum ben.
Sizin tam olarak istediğiniz nedir?