E

Çözüldü Sayıya karşılık isim ve soyisim bulma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enginbonaparte

Normal Üye
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
İyi forumlar, öncelikle giriş seviyesi bir bilgiye sahibim ufak bir konuda sizden yardım isteyeceğim...Excel' de isim ve soy ismine verdiğim numarayı tablodaki günlere ait saat satırına yazdığımda otomatik olarak isim, soy isimi yazacak formül nedir rica etsem bana anlatabilir misiniz ?...Askeriyede yazıcıyım ve nöbet programı yapmamı istediler bende böyle bir format düşündüm ancak Excel bilgim yetersiz olduğu için size danışmak istedim, yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürlerimi sunar, hayırlı günler dilerim.

İyi forumlar, öncelikle giriş seviyesi bir bilgiye sahibim ufak bir konuda sizden yardım isteyeceğim...Excel' de isim ve soy ismine verdiğim numarayı tablodaki günlere ait saat satırına yazdığımda otomatik olarak isim, soy isimi yazacak formül nedir rica etsem bana anlatabilir misiniz ?...Askeriyede yazıcıyım ve nöbet programı yapmamı istediler bende böyle bir format düşündüm ancak Excel bilgim yetersiz olduğu için size danışmak istedim, yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürlerimi sunar, hayırlı günler dilerim.
Sayın @enginbonaparte ,
Öncelikle forumumuza hoşgeldiniz.
Forumumuzda dosya sorulara dosya ekleme, dosya indirme ücretsizdir.
Daha hızlı ve doğru yardım alabilmek için lütfen özel bilgi yoksa orjinal dosyanızı, özel bilgiler varsa benzer bir dosya paylaşınız.

Sorunuz çözüme ulaştı ise cevabını olduğunu düşündüğünüz mesajın sağ tarafında ÇÖZÜLDÜ ikonunu tıklarsanız konuyu kapatmış oluruz.

1600860099575.png

ÇÖZÜLDÜ İKONU

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...