M

Çözüldü Net ücret üzerinden Brüt ücrete Hesaplama

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mahmut751
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mahmut751

Normal Üye
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Hocam kendime göre bir bordro yapmaya çalışıyorum maksat kendim öğrenip deneyerek yapmak bazı yerlerde takılıyorum bazı ücretler net ücret üzerinden belirlenmiş (SGK, damga ve vergi kesiliyor ) belirlenen net ücret bu kesintilerden sonra elimize geçmesi lazım.
Burda da ücretin kendisi dahil vergi dilimlerine göre brütünün ayarlanması (goalseek olayı var sanırsam) gerekiyor ama bu beni aşan bir konu net'ini biz yazacağız K.vergi matrahı +Aylık vergi matrahı iki matrah geçişlere göre ayarlanması için yardımlarınızı rica ediyorum. bende bordroyu bitirince isteyenlere dağıtacağım istiyorsanız yapabilirsek son halini gönderebilirim

Ekli dosyalar

hocam tüm bu dosyaları indirip incelemek için misal burdakileri Programlar | Excel Depo nereye ücretli üyelik yaptırmalıyım sanırsam sizin birkaçtane siteniz var benzer.

Programlar kısmındaki içerikler hepsi ayrı ayrı ücretlendirilir. Yani üyelik alsanız bile indirilmez, ayrı ücretleri vardır.

ExcelDepo'ya üye olursanız, oradaki dosyaları indirebilirsiniz.
Üyelik Paketleri | Excel Depo linkinden limitleri inceleyebilirsiniz.

Buradan Hesap Yükseltme yaparsanız, ExcelDepo'daki Dosyalar modülünde bulunan tüm dosyaları buradan da indirme imkanına sahip olabilirsiinz.
Ayrıca burada foruma eklenen dosyuaları da indirebilirsiniz.

Üstteki iki linki incelemeniz faydalı olacaktır.