N

Çözüldü makro talebi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan nowada
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

nowada

Normal Üye
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
merhaba, oncelikle konu dogru yerdedir umarim. bir makroya ihtiyacim var. cok arastirma yaptim ama stabil calisan bir versiyon toplayamadim. bilgi sahibi uzmanlardan ucreti mukabilinde destek bekliyorum.
yapmak istedigim su sekilde;
-excel icine websitelerinden bazi verileri periyodik olarak cekmek bu sitelerin cogu direkt cekilebilecek xml yada tablolar olmuyorlar ondan dolayi xpath i ile direkt olarak cekebilecegim, elle zaman zaman degistirebilcegim bir yapida olmasi lazim
-yine excelde bu gelen veriler ile ilgili gerekli formulleri ve islemleri benim girebilecegim cikan sonuca gore belirledigim degerlere veya deger araliklarina geldiginde mail veya telegram yolu ile bildirimde bulunmasi.
-ayrica bunun aktif olarak 7/24 calisabilmesi, verilerin anlik alimi ve bildirim gonderilmesi arasinda gun icinde delay yasamamam.
istegimi dile getirmek konusunda aciklayici olabilmisimdir umarim, ozelden yazarsaniz, en kisa sure icersinde bunu cozebilmek istiyorum.

Merhaba,

Sitemize hoşgeldiniz öncelikle. Umarım sitemizden keyif alır ve çevrimiçi sürelerinizi yüksek tutarsınız :)

Sitemizde genele açık ve kişiye özel iki türlü yardım sistemimiz mevcuttur.
Genele açık alanda tüm sorular gönüllülük esası kapsamında site yöneticilerimiz tarafından cevaplanmaktadır.

Diğer kişiye özel alanımızda ise, ücrete mükabil özel işler yapılmaktadır.

Siz açtığınız konuyu hangi alandan ilerletmek istersiniz tercih size aittir ama olayın anlaşılması ve sağlıklı bir cevap için, ihtiyacınızı örnek dosya ile desteklemek bizim için işleri çok kolaylaştırmaktadır.

Selamlar.
Merhaba, Hoşbulduk.
destek bölümünü farkettim ve oraya yazdım teşekkürler. cevaplarınızı bekliyorum.