Y

Çözüldü Formüllerin Sonucu Değer Olarak Kaydetme

YasarPiskin

Yıllık Forum Üyesi
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
N sütunundaki en dolu hücrenin karışlığı olan B4:L300 arasındaki satırda herhangibir tetikleme olursa N sütunundaki en dolu hücreyi silip bir üst satır aktif eden çalışmadaki mevcut kodun. Aktif olan B4:L300 arasındaki satırda herhangibir tetikleme olursa o satırdaki formüllerin sonucunu değer olarak kaydedip (sarı boyalı satır) karşılığı olan N sütunundaki en dolu hücreyi silecek şeklide revize edilmesi hususunda yardımlarınızı rica ediyorum.

Ekli dosyalar

Örnekte B32:L32 satırında kopyala değerleri yapıştır dediğimde değerleri yapıştırıp N32 hücresindeki değer siliniyor ve B31:L31 satırı aktif oluyor burada da kopyala değerleri yapıştır yaptığımda N31 hücresindeki değer siliniyor ve böylece personel bitinceye kadar devam ediyor. Benim istediğim her satırda kopyala değerleri yapıştır yapmayıp örneğin B32 hücresinde F2 yapıp bir hareket sağladığımda sanki B32:L32 satırında kopyala değerleri yapıştır yapmışım gibi o satırın değerlerini yapıştırıp N32 hücresinin değerin silinmesi sağlamak ve böylece personel bitinceye kadar devam etmek. Bunun için mevcut kodun revize edilmesinde yardımlarınızı rica ediyorum.

Ekli dosyalar

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ne demek istediğinizi anlamadım. En iyisi kodlamanın yaptığı iş üzerinden gitmek olacak.
Liste sayfasındaki butona tıklayın. Eksiklikleri ve olmasını istediklerinizi kısa bir şekilde maddeler halinde açıklarsanız daha anlaşılır olur.

Ekli dosyalar