Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NADIRYILDIZ

Normal Üye
Excel Versiyonu
Excel 2013
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Arkadaşlar merhaba uzun zamandır aranızda değildim.
sizlere bir sorum olacak bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum

S8 sütunundan sonra bilgiler var bunların içinde bazı bilgileri sol taraftaki alanda listelemek istiyorum şöyleki;
Y sütununda evrak numaraları var ocak ayında 01.01.2022 tarihinde 3006 ile başlayıp 31.01.2022 de 3065 nolu Z ile bitiyor
yine Y sütununda evrak numaraları var ocak ayında 06.01.2022 de GIB2022000000001 il başlayıp 27.01.2022 de GIB2022000000011 evrak numarası ile bitiyor
bunun gibi ay içinde değişik evrak numaraları olabiliyor.
benim yapmak istediğim her ay içinde değişik evrak numaralarını ilk ve son olarak listelemek
sol tarafta renklendirerek örnekleme yaptım

iyi çalışmalar

Ekli dosyalar

Çözüm
Başka forum sitelerinde de sorulduğunu fark ettiğim sorulara verdiğim son cevaptır.

'R ve K sütunundaki formülleri silin.
'Firma tarafından düzenlenen E-BELGElere ait 3 karakterlik METİNSEL değerleri
'R8'den itibaren aşağı doğru elle yazarak listeleyin.

VBA:
Görüntülemek için giriş yapmanız gerekmektedir.
(11 satır)
Başka forum sitelerinde de sorulduğunu fark ettiğim sorulara verdiğim son cevaptır.

'R ve K sütunundaki formülleri silin.
'Firma tarafından düzenlenen E-BELGElere ait 3 karakterlik METİNSEL değerleri
'R8'den itibaren aşağı doğru elle yazarak listeleyin.

VBA:
Görüntülemek için giriş yapmanız gerekmektedir.
(64 satır)

Çözüm
Ömer Bey elinize emeğinize sağlık
ne kadar teşekkür etsem azdır..
hakkınızı helal edin
başka forumdaki sorulara ne kadar hassasiyet içinde olduğunuzu daha öncede yazmıştınız..biliyorum
hatta burada sorumu sorarken aklıma gelmedi de değil ?
sizin forumda üyeliğim bitmişti orada devam ettiği için oraya sordum.
ancak önce orada sordum soruma cevap alamadığım için bu forumda özelliklede sizin engin bilginize istinaden sonuç alacağımı düşündüğüm için sorumu sordum ve haklı olduğumuda gördüm..
benim için o forum siz yada başkalarından ziyade sorumun çözümümü aramaktır amacım..
herkesin kendine göre bilgi ve deneyimi var ancak sizin üst seviyede olduğunu bütün samimiyetimle çevremdeki arkadaşlarımada söylüyorum
daha öncede yazdığınız gibi başka forumlarda sorulan sorulara cevap vermekten haz almadığınızı söylemiştiniz..saygıyla karşılıyorum
bundan sonra ilk önce sizin forumda soru sormaya hassasiyet göstereceğime emin olabilirsiniz.

iyi çalışmalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...