S

Soru Birden Çok Verinin Karşılığına Tarih Değeri Atama

sepulastura

Normal Üye
Merhabalar

Aşağıdaki kod ile bir sütunda(V sütunu) veri olarak "tamamlandı" yazınca o yazdığım hücrenin bağlı olduğu satırda (AA sütununda) başka bir hücreye o günün tarihini yazdırıyorum

sorum şu şekilde.

ben V sütununda "tamamlandı" verisini tek tek yazmıyorum , "tamamlandı" verisini kopyalayıp aşağıya doğru birden çok hücreyi seçili hale getirip yapıştır diyerek hücrelere işlemiş oluyorum.. işte tam burada kod hata veriyor. ben ise kopyala yapıştır yaptığım hücreler hangisiyse o hücrelerin bağlı olduğu satırdaki AA sütunundaki hücrelere bugünün tarihini nasıl yazdırabilirim bilgilerinizi rica ederim

örneğin V3 e Tamamlandı yazarsam AA3 e bugünün tarihini yazıyor, ama bunu V sütununda tek tek tamamlandı diye yazarsam AA sütununa hata vermeden ilgili hücrelere tarihi yazabiliyor.
Ama ben V3 te bulunan Tamamlandı ibaresini ctrl + c ile kopyalayıp fare ile aşağı doğru V10 a kadar hücreleri seçili hale getirip yapıştır diyince V3:V10 arası "Tamamlandı" İbaresi oluyor fakat AA3:AA10 arasına tarih yazmıyor çünkü bu kod düzeneğinde hata veriyor. ben bu şekilde kopyala yapıştır yapınca hata vermeyecek bir kod düzeneğine ihtiyacım var. yardımlarınızı rica ederim

Kod:
Görüntülemek için giriş yapmanız gerekmektedir.
(11 satır)