L

Çözüldü Additional Penceresi Açma Sorununu Düzeltme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Local
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Local

Site Üyesi
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
32 Bit
Excel Dili
Türkçe
Merhaba Excel 32 Bit kullanıyorum Additional kısmı açılmıyor kaldırıp tekrar yüklüyorum office programını ama hala aynı MOV dosyasınıda yüklüyorum olmuyor.Yeni excel kitabındada denedim.

Çözüm
Bunu görmeden yorumlamak zor ama önerilen bazı kontrolleri aşağıya yazayım.

1. Office Güncellemelerini Kontrol Etme:

Excel ve diğer Office uygulamalarının en son güncellemeleri alıp almadığını kontrol edin. Bunu yapmak için, herhangi bir Office uygulamasında Dosya > Hesap > Güncelleme Seçenekleri (veya benzer bir yol) altından güncellemeleri kontrol edebilir ve yükleyebilirsiniz.

2. Eklenti Ayarlarını Kontrol Etme:

Excel'de bazı eklentiler veya makrolar "Additional" sekmesini etkileyebilir. Dosya > Seçenekler > Eklentiler altında, COM Eklentileri ve Excel Eklentileri'ni kontrol edin.

3. MOV Dosyaları ile Uyumluluk:

Excel doğrudan MOV dosyalarını desteklemeyebilir. MOV dosyasını Excel'de açmaya...
Bunu görmeden yorumlamak zor ama önerilen bazı kontrolleri aşağıya yazayım.

1. Office Güncellemelerini Kontrol Etme:

Excel ve diğer Office uygulamalarının en son güncellemeleri alıp almadığını kontrol edin. Bunu yapmak için, herhangi bir Office uygulamasında Dosya > Hesap > Güncelleme Seçenekleri (veya benzer bir yol) altından güncellemeleri kontrol edebilir ve yükleyebilirsiniz.

2. Eklenti Ayarlarını Kontrol Etme:

Excel'de bazı eklentiler veya makrolar "Additional" sekmesini etkileyebilir. Dosya > Seçenekler > Eklentiler altında, COM Eklentileri ve Excel Eklentileri'ni kontrol edin.

3. MOV Dosyaları ile Uyumluluk:

Excel doğrudan MOV dosyalarını desteklemeyebilir. MOV dosyasını Excel'de açmaya çalışıyorsanız, bunun yerine uyumlu bir video formatına dönüştürmeniz gerekebilir.

4. Office Onarımı Yapma:

Office programının kendisinde bir sorun olabilir. Office Onarım aracını kullanarak programı onarabilirsiniz. Bunu yapmak için, Denetim Masası > Programlar ve Özellikler > Microsoft Office'i bulup Değiştir > Çevrimiçi Onarım yolunu izleyin.

5. Excel Sürümünüzü Kontrol Etme:

Kullandığınız Excel sürümü, bazı özellikleri desteklemiyor olabilir. Özellikle eski sürümlerde bazı modern özellikler ve eklentiler çalışmayabilir.

6. Excel Ayarlarını Sıfırlama:

Excel'in kullanıcı ayarlarını sıfırlamak, bazen bu tür sorunları çözebilir. Bunun için Windows'ta Excel'in ayarlarını sıfırlayabileceğiniz bir yöntem araştırmanız gerekebilir.

7. Sistem Uyumluluğunu Kontrol Etme:

Kullandığınız işletim sistemiyle Office sürümünüzün uyumlu olduğundan emin olun.
Umarım içlerinden biri fayda sağlar.

Çözüm
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...