3. Resmi faklı getiremiyorum

Soru 3. Resmi faklı getiremiyorum

systemmania

Normal Üye
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Merhaba Değerli Arkadaşlar,

Aşağıda paylaşmış olduğum kod ile 2 adet aynı resmi alabiliyorum fakat
3. resmin ismini kod üzerinde belirtmeme rağmen farklı olmasını sağlayamıyorum.
Gözümden kaçan ve hatalı olduğum noktada beni bilgilendirmenizi rica ederim.

Bilgi Notları :
Tür resimler aynı klasör içerisinde.
Tüm resimler aynı formatta.
Resimler numerik olarak sıralı 1.svg, 2.svg, 3.svg…

Ekli dosyayı görüntüle 3373

C:
Görüntülemek için giriş yapmanız gerekmektedir.
(44 satır)

Ekli dosyalar

• soru.webp
    soru.webp
    21.2 KB · Görüntüleme: 20
Merhaba Sayın @systemmania
Öncelikle Foruma Hoş Geldiniz.

Sorunuzu örnek belge ekleyerek iletirseniz daha olumlu bir sonuç alırsınız.
Örnek belge olursa daha hızlı çözüme ulaşmanız mümkün olacaktır.
Belge ekleme / indirmek için özel bir üyelik türü yoktur. Tüm üyelerimiz örnek belge ekleyip indirebilir.

Sayın @Ömer BARAN bu güzel alternatif örneğiniz için teşekkürler. Fakat tam olarak talep ettiğim işlemi gerçekleştirmiyor ne yazık ki. Bu sebepten ötürü bir ekran görüntüsü ile tekrar ifade etmek isterim.
Not: Lütfen göndermiş olduğum klasör içerisinde bulunan ikinci 2.svg dosyasını lütfen bu linkteki dosya ile değiştiriniz lütfen, çünkü bir önce ki svg dosyasının görüntülenemediğini farkettim. Yeni SVG indir.

Not : Resim 3 'ün Resim Yerleştir 2 seçeneği seçildiğinde gelmesini sağlamak istiyorum. İfadesi yanıltıcı olduğu için cevabınız sorunuma
karşılık doğruydu. Esas problem : Resim Yerleştir 2 seçildiği zaman Resim 1 ve Resim 2 aynı Resim 3 ise faklı bir resim olarak görüntülenmesi.
Anlayışınız için teşekkürler.

re.webp

Moderatörün son düzenlenenleri:
Forumumuza belge yüklemek, yüklenmiş bin belgeyi indirebilmek için özel bir üyelik türü yoktur.
Bu nedenle; sorularınızla ilgili belgeleri doğrudan foruma ekleyebilirsiniz (sadece dosya boyutuna ilişkin bir sınır var).

İsterseniz, olması gereken resimleri rar içerisine ekleyerek örnek belgenizi yenileyin.

Bence; K3 hücresinin alacağı değerlere göre yeterli sayıda sayfa oluşturup,
makro kulanmadan, olması gereken sonuçları elle kopyala-yapıştır vs yaparak farklı sayfalarda gösterin.

.