Excel Hücre İçinden Kelime Alma

Excel Hücre İçinden Kelime Alma isimli dosyada, bir hücrenin istediğiniz alanındaki kelimeleri nasıl kolayca alacağını öğretilmektedir.

Excel Hücre İçinden Kelime Alma

Excel Hücre İçinden Kelime Alma

Üstte gördüğünüz B sütununda işaretlediğimiz alanlardaki verileri, hücre içinden alıp, başka bir hücrede yazdırmak istiyorum. İki ayrı yöntem ile hazırladığımız örnek dosyamızı inceleyebilirsiniz.

Eğer bu tür ihtiyaçlarınız sonrasında linkimize ulaştıysanız, Excel Sağdan Boşluğa Kadar Al ve Excel Sağdan Karakter Silme isimli dosyalara da göz atmanızı öneririm.

Excel Hücre İçinden Kelime Alma - Excel Özellikleri:

PARÇAAL MBUL Kullanıcı Tanımlı Fonksiyon
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

Excel Hücre İçinden Kelime Alma isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Excel Hücre İçinden Kelime Alma isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Tarihleri çoğaltmanın farklı farklı yöntemleri bulunmaktadır. Herhangi bir hücreye tarih girdikten sonra, tarih değerinin üzerine tıklayıp, sağ alt köşesinden aşağı doğru çektiğinizde, tarihin arttığını görürsünüz. Burada tarih 1 gün artacak şekilde çoğaltılmaktadır.

Eğer tarihin artmasınız istemez, aynısını çoğaltmak isterseniz, bu sefer Ctrl tuşuna basılı tutarak yine hücrenin sağ alt köşesinden aşağı doğru çekebilirsiniz. Bu şekilde yaptığınızda, tarihin aynısının aşağı doldurulduğunu göreceksiniz.

Eğer tarihi varsayılan olarak 1 gün çoğaltmak değilde, ay, iş günü, yıl gibi farklı şekillerde çoğaltmak isterseniz, sağ alt köşesinden farenin sağ tuşuna basılı tutarak sürüklemek ve karşınıza çıkacak Doldurma Seçenekleri penceresinden seçeceğiniz seçenek ile istediğiniz işlemi kolayca seçebilirsiniz.

ipucu20
Yükleniyor...