Excel Sağdan Boşluğa Kadar Al

Excel Sağdan Boşluğa Kadar Al başlıklı dosya, bir hücredeki yazan cümle içindeki en son kelimeyi, boşluğa kadar nasıl alacağınızı öğretmektedir.

Excel Sağdan Boşluğa Kadar Al

Excel Sağdan Boşluğa Kadar Al

Üstte gördüğünüz üzere, hem 3 hem 2 kelimeden oluşan iki isminde sadece en sağda kalan, yani soyadları listelenmiştir. Kullanılan formüller, SAĞDAN, UZUNLUK, BUL ve YERİNEKOY formülleridir.

Benzer işlemler için Makro ile Ad Soyad Ayırma, Formül ile Ad Soyad Ayırma İşlemi, Ad Soyad Kırpma ve Kullanıcı Tanımlı Fonksiyon ile Ad Soyad Ayırma İşlemi isimli dosyalarımızı da inceleyebilirsiniz.

Excel Sağdan Boşluğa Kadar Al - Excel Özellikleri:

BUL UZUNLUK SAĞDAN YERİNEKOY
Excel Eğitimleri
Sayın ziyaretçi,

Excel Sağdan Boşluğa Kadar Al isimli dosya, sadece sitemizden VIP Üyelik Paketi almış kullanıcıların indirebileceği niteliktedir.

Sitemize Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız ve bir VIP Üyelik Paketi almanız ile eşsiz örneklerimizi indirme imkanına kavuşabilirsiniz.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

#YOK! (#NULL?) Hatası

Formülde bazı yerlerde ya noktalı birgül yerine virgül kullanmışsınızdır. Ya da başvurulan hücrelerde başvuru bilgisi bulunamamıştır. Çoğunlukla Düşeyara, yatayara gibi formül sonuçlarında bu hata alınabiliyor.

Detaylı bilgi için buradaki makalemizi inceleyebilirsiniz.
Yükleniyor...