Borç İtfa Tablosu

Borç İtfa Tablosu isimli dosyada, Excel Formülleri ile hazırlanmış borç takibinin hesaplamalarını ve zamanlamasını yapan örnek bir dosya yer almaktadır.

Borç İtfa Tablosu

Borç İtfa Zamanlaması

İtfa, kelime anlamı olarak bir borcu azar azar ödeyerek kapatmak anlamını taşımaktadır. Bu Excel dosyasında da, alınmış olan borçların, faiz, geri ödeme vs gibi kriterlere göre itfa tablosunun zamanlaması hazırlanmaktadır. Tablo gerek işyerlerinde gerekse de borç ilişkisi yaşayan herhangi bir ticari oluşumlar için faydalı olacaktır.

Borç İtfa Tablosu - Excel Özellikleri:

TARİH EĞER DEVRESEL_ÖDEME TOPLA ETOPLA Veri Doğrulama Ad Tanımla PrintArea
Bu dosyayı aşağıdaki butona tıkladıktan sonra açılacak penceredeki kutucuğa, E-Posta adresinizi yazmak suretiyle ÜCRETSİZ olarak indirebilirsiniz. Açılan penceredeki Şartlar ve Kurallar kısmını iyi okumanızı tavsiye ederiz.

Bu tür işlemler ile uğraşmak istemezseniz, sitemize Kayıt olabilir ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapıp, VIP Üyelik Paketi alarak, tüm dosyalarımızı paket seçeneklerinin günlük indirme limitleri kapsamında kolayca ve şartsız olarak indirebilirsiniz.   ÜYE OLMADAN İNDİR  
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

YARARLI KISAYOLLAR
Hücreyi Araya Yerleştirme Shift Sürükle
Aktif Sayfayı Kapatma Ctrl F4
Formül Ekle Shift F3
Bitişik Hücre Aralığı Seçme Shift Tıklama
Hızlı Doldurma Kısayolu Ctrl E
Excel VBA kodları yazarken bazı durumlarda ve vba yapısı gereğince kod satırları ekrana sığmamakta ve sağa doğru uzayabilmektedir. Özellikle kodların okunması, incelenmesi esnasında çok can sıkıcı olan bu uzun kodları, alt tire kullanarak kısaltıp, bir alt satırda listeleyebilir ve ekrana sığmasını sağlayabilirsiniz.

Örnek:
Sub Deneme()
Application.Visible = _
False
End Sub

Alt tire (_) kullanarak False komutunu alt satırda sorunsuz bir şekilde göstermeyi sağladık.
Yükleniyor...