Y

Çözüldü TARİH RAPORLAMA

yIgItyasIr

Normal Üye
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Merhaba
Fihrist sayfasından I,S ve T sütunlarındaki verileride rapor sayfasına eklemek istiyorum rapor sayfasında fihrist sayfasındaki gibi eğer koşullu biçimlendirme verdi isem dolgu halinde gelsin vermedi isim dolgusuz gelsin istiyorum amaç borç bakiyelerini ve hesaplarını ödeyip ödemediklerini görmek
teşekkür ederim

Ekli dosyalar

Merhaba
Fihrist sayfasından I,S ve T sütunlarındaki verileride rapor sayfasına eklemek istiyorum rapor sayfasında fihrist sayfasındaki gibi eğer koşullu biçimlendirme verdi isem dolgu halinde gelsin vermedi isim dolgusuz gelsin istiyorum amaç borç bakiyelerini ve hesaplarını ödeyip ödemediklerini görmek
teşekkür ederim
VBA:
Görüntülemek için giriş yapmanız gerekmektedir.
(76 satır)

Ekli dosyalar

Feyzullah Hocam,
1-Rapor sayfasında G sütunu meblağ rakam TL cinsinden gösterecek şekilde getirebilir miyiz (16.310,00 ₺)
2-Rapor sayfasından açıklama kısmını çıkartalım sütun genişliği epey fazla
3-Diğer sütunlarda olduğu gibi yazıları ortalama sola hizalamaya meblağ ortalama sağa alabilir miyiz
4-En önemlisi dediğiniz gibi fihrist sayfasında belirleyici olsun diye koşullu biçimlendirme verdim rapor sayfasında da belirleyici olması için öle çıkmasını istiyorum ama dediğiniz gibi özet tablo kullanıldı sayfada engel midir bu durum fihrist sayfasında işaretlediğimi rapor sayfasında dolgu halinde göremez miyiz

tamam hocam
G ve H sütunlarındaki verileri (meblağ ve durum) diğer sütunlardaki gibi ortaya hizala şeklinde düzeltebilir miyiz
B sütunundaki unvan sütununu daraltabilir miyiz 15
teşekkür ederim

Feyzullah hocam
1.Rapor sayfasında G ve H sütunlarındaki verileri (meblağ ve durum) diğer sütunlardaki gibi ortaya hizala şeklinde düzeltebilir miyiz
2.Rapor sayfasında B sütunundaki unvan sütununu daraltabilir miyiz 15 (111 piksel)
3.Rapor sayfasında F sütunundaki hesaplama seçeneğini kaldıralım
4.son olarak fihrist sayfasında durumu koşullu biçimlendirmede dolgu vermedim yazı tipinin rengini değiştirdim bos ise yeşil kırmızı ise ödendi teslim ise mavi olsun rapor sayfasında A:H sütununa kadar ayırt edici olması için bu renklendirmeyi vermem gerekiyor hocam teşekkür ederim

Ekli dosyalar

Feyzullah hocam
dosya sonunda gönlüme göre oldu her şey tamam yalnız 3.sorumdaki Rapor sayfasında F sütunundaki hesaplama seçeneğini kaldıralım
bunu atlamışız sonsuz teşekkür ederim

Feyzullah hocam
tabloda fihrist sayfasında 2021 yılına değer girdiğimde raporu tıkladığımda 2020 yılı kayboluyor 2030'a kadar olan yıl 2031 oluyor ekledim 2020 yılı ile 2030 yılı sabit kalacak yıl atlamayacak ekledim dosyayı rica etsem dosyayı ekleyip gönderir misiniz

Ekli dosyalar

Feyzullah hocam
tabloda fihrist sayfasında 2021 yılına değer girdiğimde raporu tıkladığımda 2020 yılı kayboluyor 2030'a kadar olan yıl 2031 oluyor ekledim 2020 yılı ile 2030 yılı sabit kalacak yıl atlamayacak ekledim dosyayı rica etsem dosyayı ekleyip gönderir misiniz

Ekli dosyalar

Feyzullah hocam merhaba
Fihrist sayfasında yazdığım tarihler 1 ay geriden atıyor lütfen kontrol eder misiniz
örnek 11.aya yazıyorum tarihi rapor sayfasında 10.aya atıyor

Ekli dosyalar