Stok Takibi Şablonu Için Yardımcı Olurmusunuz

Çözüldü Stok Takibi Şablonu Için Yardımcı Olurmusunuz

Melekcnar

Normal Üye
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Merhabalar,

Görselde gönderdiğim gibi tek dosya içinde 2 ayrı sekmeden stok takibi yapmak istiyorum bu şablonu oluşturabilecek var mı acil yardımcı olur musunuz rixa etsem

Ekli dosyalar

• 53301AA6-411F-4F05-9163-8BB0C86A58C0.webp
    53301AA6-411F-4F05-9163-8BB0C86A58C0.webp
    974.2 KB · Görüntüleme: 14
Merhaba,

Böyle çalışmalar için oturup çalışma yapmak gerekir. Bu alan ise genellikle takıldığı yerde sorun yaşayan kişilere destek amaçlı kullanılır.
Sitemizden VIP üyelik aldığınızı görmekteyim.
Dolayısıyla, Kaynaklar alanımızda Stok Takibi yapabileceğiniz bazı örneklerimiz var, incelemenizi tavsiye ederim.
Ben sizin için bazı linkleri bırakıyorum:

Eğer indiremediğiniz olursa (henüz tüm dosyaları yükleyemedik) altına yorum yazmanız yeterli olacaktır, onu da hızlıca ekleriz.

Umarım işinize yarar içeriklerdir.

Bir de;

Excel versiyonu ve sürümü olarak tüm seçenekleri işaretlemişsiniz.
Bunun teknik olarak pek mümkünatı yok.
Sizin olası sorularınızda kullandığınız versiyona göre destek sağlamamız için, sadece gerçekten kullandığınız versiyon ve sürüm bilgisini işaretlerseniz faydalı olacaktır.

Excel dosyalarını indirebilirsiniz, almış olduğunuz üyelik kapsamınız buna uygundur.

Sadece verdiğim linklerde bazı dosyaları henüz ekleyememiş olabiliriz. Eğer "İNDİR bağlantısı sizi ExcelDepo.Com a yönlendirirse, o dosyanın altına bir yorum yazın, dosyayı indirmenizi sağlayacağım.
Yazdığım hususlar sizin için bir şey ifade etmeyebilir. Bu yüzden aşağıdaki linkleri incelerseniz demek istediğimi anlayacaksınız.

https://www.exceldestek.com/konu/forum-alanindan-dosya-indirme-sartlari-hakkinda.4700/

Rica etsem profilinizde sadece kullandığınız versiyonu bırakacak şekilde düzeltme yapabilir misiniz? Aynı anda Excel'in tüm versiyonlarını kullanmanız mümkün değil.
Bir önceki mesajlarımda da bunu rica etmiştim, tekrarlamak istemiyorum daha fazla.

Excel Stok Giriş ve Çıkış İndir linkinden dosyayı artık indirebilirsiniz. İhtiyacınız olan dosyalar için yorumlarınızı ilgili dosyanın olduğu alana da yapmanızı rica ederim.