Soru Sayfalar Arası Veri Aktarım İşlemi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mcexrem
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mcexrem

Normal Üye
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Merhabalar üstadlar,

Dosyamın çalışma sistemi:

Farklı bir dosyadan kopyalanan verileri BORDRO sayfasına yapıştırıyorum. Daha sonra BORDRO_ISLEMLERI makrosuyla sayfanın düzenini yapıyorum. (Boş satırları silme gibi vs. tabi bir de kod OZLUK DOSYASI’nda bu personellerin bilgilerini bulamadığı için hata vermektedir ama bilgileri doldurduktan sonra düzelmektedir.)

Sonraki aşamada OZLUK_DOSYASI_Yeni_Personel_Ekleme makrosuyla OZLUK_DOSYASI sayfasına listede olmayan personelleri BORDRO sayfasından ekleyerek ÖZLÜK DOSYASI E sütunundaki ilgili satıra “Yeni” yazmaktadır. Yeni eklenen personellerin tüm bilgilerini doldurduktan sonra BORDRO ISLEMLERI kodunu tekrar çalıştırarak HALKBANK ve BES TAHSILAT sayfalarına veri aktarmaktayım.
Sizlerden ricam BES GİRİŞ sayfasında bulunan LİSTELE butonu vasıtasıyla Yeni eklenen personelleri bilgileriyle sayfaya aktaran BORDRO İŞLEMLERİ makrosunu düzeltmenizdir. Biliyorum kodu düzeltmek kodu yazmaktan daha meşakkatli bir iş ama gerekirse kodları yenilemeniz rica olunur.

Yardımlarınız için teşekkür eder hayırlı Ramazanlar dilerim.

Aktarılamayan BES GİRİŞ sayfası sütunları: A-D-E-F-N-P-V ( Dolgu ile de belirtilmiştir. )

Yazılan kişisel veriler rasgele rakamlar olup gerçeği yansıtmamaktadır.

Ekli dosyalar

• 1650533208508.webp
    1650533208508.webp
    53 KB · Görüntüleme: 16
Site Kuralları 7/15. Madde:
Sitede konu açmak, herkesin kendi hür iradesi ile gerçekleştirdiği bir eylem ile gerçekleşir. Bu nedenle, işiniz bittikten sonra ya da herhangi bir nedenle"konuyu silmek istiyorum" talepleri kabul görmez. Sadece kişisel bilgiler içeren konular, mesajlar varsa, bunların silinmesi yerine getirilir ama konu linki silinmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...