hücre değeri kırmızı ise mantıksal sınama olabilirmi

Çözüldü hücre değeri kırmızı ise mantıksal sınama olabilirmi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan horcrux
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

horcrux

Site Üyesi
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Merhaba

Hücre değeri koşullu biçimlendirme ile kırmızı olan bir değeri 2. bir sutunda bir değer yazdırmak istiyorum. Bu mümkünmüdür. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Örnek:

Ekli dosyayı görüntüle 2804

Ekli dosyalar

• 1574967107987.webp
    1574967107987.webp
    23.4 KB · Görüntüleme: 18
  • yardım.xlsx
    yardım.xlsx
    9.4 KB · Görüntüleme: 2
Çözüm
Tam anlayamadım.
Yani eğer isim tekrarlıyor ise ödül var yazmasın mı? Ya da sadece birinci isimde veya sonuncu isimde mi yazdın? Biraz daha açıklar mısınız?
Doğru anladıysam dosyanız ekte.
Gizli alanı görebilmeniz için gizli içeriğin sağ alt kısmındaki BEĞENİ düğmesinin üzerine geldiğinizde göreceğiniz tepki seçeneklerinden
birini fareyle işaretlediğinizde (beğenmek şart değil elbette) gizli içeriği görebilirsiniz.

Gizli alanı görebilmeniz için gizli içeriğin sağ alt kısmındaki BEĞENİ düğmesinin üzerine geldiğinizde göreceğiniz tepki seçeneklerinden
birini fareyle işaretlediğinizde (beğenmek şart değil elbette) gizli içeriği görebilirsiniz.
Beğeni şartıyla değil, üyeler görebikcek şekilde işaretli sanırım. Beğenmeden görülmüyorsa düzenleyim. Ben beğeni şartı beklemiyorum kimseden. Formülün çalışıp çalışmadığını, sorunlarının çözülüp çözülmediğini bildirsinler yeter.

çok teşekkürler, işe yaradı fakat şöyle bir sorun daha oluştu ( bu özelliği metin'de yenilenen değerlerde yapılabilirmi?) mümkünmüdür

ismi yenilenen kişilerin

yani ismi kırmızı ise işlem yapılmasın gibi mümkünmüdür.

1575015603613.webp

Moderatörün son düzenlenenleri:
Tam anlayamadım.
Yani eğer isim tekrarlıyor ise ödül var yazmasın mı? Ya da sadece birinci isimde veya sonuncu isimde mi yazdın? Biraz daha açıklar mısınız?
Doğru anladıysam dosyanız ekte.

Ekli dosyalar

Çözüm
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...