Excel 2016 güncelleştirme sorunu

Çözüldü Excel 2016 güncelleştirme sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan teyadih
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

teyadih

Normal Üye
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
1.webp
2.webp
Kolay gelsin arkadaşlar. Daha önce excel 2010 kullanıyordum kısa süre önce excel 2016 ya geçtik. Başka bir çalışma sayfasından bilgi aldığım çalışma kitabını açtığımda 1.resimde de görüldüğü üzere GÜNCELLEŞİTİR uyarısına tamam diyorum ancak 2.resimde görüldüğü üzere GÜNCELLEŞTİREMİYORUZ uyarısı veriyor. Nerede bir eksiklik var acaba? Seçeneklerde yada başka bir yerde otomatik güncelleştirme seçeneği falan var mı işaretlemem gereken. İnternette aradım ama bulamadım 2010 da böyle bir hata almıyordum.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ben, 2013 versiyonu kullanıyorum ve 2016 versiyonunda menülerin konumları/adları farklı mıdır bilemiyorum.
EXCEL SEÇENEKLERİ >> GÜVEN MERKEZİ >> GÜVEN MERKEZİ AYARLARI bölümünü bir kurcalayın isterseniz.

.

Merhaba,
Ilettiğiniz problem devam ediyorsa, "bağlantıları güncelle" ye girerek dosyanızdaki tüm bağlantıları göreceksiniz. Muhtemelen bu bağlantıların bazıları artık geçerli değil ve dosya her açıldığında bu olmayan bağlantıları kurmak istiyor. Hata veren ya da olmadığından emin olduğunuz bağlantıları kaldırıp tekrar deneme yapar mısınız? Kolay gelsin