S

Çözüldü E Tablo Drive

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Sebla
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sebla

Normal Üye
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Merhaba,
Ben iki farklı e tablodaki verileri toplayarak, ikinci drive da yeni bir sheete sonuç tablosu eklemek istiyorum. Topla fonksiyonuyla denediğimde ilk drivedaki verileri algılamadı.
Teşekkürler.

Merhaba,
Sorunuz yeteri kadar açık değil?
İki e-tabloya erişim yetkisi var mı? Düzenleme yetkisi görüntüleme yetkisi gibi... Ve neden ayrı ayrı e tablo kullanılıyor. Tek e tabloda sayfalara bölmeniz daha kullanışlı olacaktır.

Dosyalar
1608015033123.webp

ExcelDepo Google Sheet Exceldestek
1608015066353.webp
1608015098486.webp

Ve Sonuc Sayfası:
1608015137530.webp

Linke sahip olan herkes düzenleme yetkisine sahip iken bir sorun olmadı.
Link : Örnek Çalışma

Moderatörün son düzenlenenleri:
Sayın @Sebla ,
Sorunuz çözüme ulaştı ise geri bildirim yaparsanız, konuyu kilitleyip kapatalım.

Not:
Cevap olarak gördüğünüz iletinin
sağ tarafından bulunan çözüldü ikonuna tıklayarak da konuyu ÇÖZÜLDÜ olarak işaretleyebilirsiniz.

Merhaba,
Sorunuz yeteri kadar açık değil?
İki e-tabloya erişim yetkisi var mı? Düzenleme yetkisi görüntüleme yetkisi gibi... Ve neden ayrı ayrı e tablo kullanılıyor. Tek e tabloda sayfalara bölmeniz daha kullanışlı olacaktır.
Merhaba,

İki farklı ekibin bilgilerini takip ediyorum. Bunların birbirinin e tablolarını görmemesi gerekiyor.
Şöyle düşünebilirsiniz. İki farklı ekibim satış yapıyor bunları kendi tablolarına işliyor. Benim bunu tek tabloda birleştirerek raporlamam gerekiyor.
Tabloları ben kurduğum için tüm yetkilerim var. Tek tabloda sayfa bölüp birinin görmesine engel olabiliyorsam oda benim için bir çözüm olur.

Yukarıdaki örnek çalışmaya baktınız mı?
Çalışanlarınızın adıyla bir tane e tablo oluşturunuz. Ardından bir tane rapor tablosu oluşturup diğer sayfalardan formülle veri çekiniz. Bu şekilde işinizi halletmiş olursunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...