M

Çözüldü Butonların Kendi Sayfalarında İşlem Yapması

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mcexrem
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mcexrem

Normal Üye
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Merhabalar Üstadlar,

Dosyamın çalışma şekli şu şekildedir:
Farklı bir dosyadaki verileri BORDRO sayfasındaki BORDRO İŞLEMLERİ makrosu ile çekiyorum.
TÜM PERSONEL sayfasında olmayan personelleri + butonuyla BORDRO sayfasından ekliyorum.
HALKBANK, BES GİRİŞ ve BES TAHSİLAT sayfaları TÜM PERSONEL sayfasındaki verileri kullanarak işlem yapmaktadır.
BES GİRİŞ ve BES TAHSİLAT sayfalarına eklediğim Bayrak butonlarıyla doldurma işlemlerini HALKBANK sayfasındaki buton gibi diğer sayfalardan bağımsız çalışmasını talep ediyorum. BORDRO sayfasındaki ExcelDestek butonu da sadece kendi sayfasında işlem yapacaktır.

Yardımlarınız için teşekkür eder saygılar sunarım.

Ekli dosyalar

Umarım paylaştığınız dosyadaki veriler ( kişisel bilgiler ) gerçek doğru veriler değildir.
Tc var Ad soyad var. doğum tarihi telefon bilgileri var. Lütfen dosyaların bir kopyalarını ve gerçekci olmayan değerleri içerecek şekilde paylaşın.

Listede benim adım geçse ilk işim sizi dava etmek olacaktır. Şirketinizle beraber.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Umarım paylaştığınız dosyadaki veriler ( kişisel bilgiler ) gerçek doğru veriler değildir.
Tc var Ad soyad var. doğum tarihi telefon bilgileri var. Lütfen dosyaların bir kopyalarını ve gerçekci olmayan değerleri içerecek şekilde paylaşın.

Listede benim adım geçse ilk işim sizi dava etmek olacaktır. Şirketinizle beraber.

Yardımınız için teşekkür ederim.
KVKK'yi sizden iyi bildiğimizden eminiz.