YouTube Kanalı Görüntüleme Sayıları

YouTube Kanalı Görüntüleme Sayıları isimli bu dosya, YouTube kanalının görüntüleme sayılarının Excel sayfasına aktarılmasını sağlar.

YouTube Kanalı Görüntüleme Sayıları

YouTube yayıncıları için görüntüleme sayılarının takibi oldukça önemlidir. Excel'in de analiz gücünün önemi ve gelişmişliği hakkında da söylenecek çok söz yok sanırım. Hazırlamış olduğumuz bu dosya ile, saniyeler için kanalınızın görüntüleme sayılarını Excel'e aktarabilirsiniz. Daha sonra ise istediğiniz gibi analiz edebilirsiniz.

Dosyada YouTube kanalından veri çekerken, XmlHttp Request özelliği kullanılmıştır. Sonuçların hızlı bir şekilde listelenmesinin sebebi bu özellikten dolayıdır.

ExcelDepo YouTube kanalının adresini kullandığımız dosyayı indirecek kullanıcılarımızın, "https://www.youtube.com/c/ExcelDepo/videos" satırındaki adresi kendi kanal adresleri ile değiştirmeleri gerekmektedir.

Faydalı olması temennisiyle.

YouTube Kanalı Görüntüleme Sayıları - Excel Özellikleri:

XmlHttp Request
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

YouTube Kanalı Görüntüleme Sayıları isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

YouTube Kanalı Görüntüleme Sayıları isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Excel'de bir liste oluşturduğumuz zaman, verilerin bulunduğu en sağdaki hücreye gitmenin en kolay yolu; Ctrl + › (Sağ Ok) tuşudur.

Fareyi kullanarak en sağdaki hücreye gitmek için, listenizde herhangi bir hücre seçin.

Seçmiş olduğunuz hücrenin sağ sınır çizgisine çift tıklayın.

Bu şekilde, listenin en sağına hızlı bir şekilde gitmiş olursunuz.

Tekrar en sola dönmek isterseniz, Ctrl + ‹ (Sol Ok) tuşlarına basmanız, aynı işlemi fare ile yapmak isterseniz ise, seçili hücrenin sol sınır çizgisine çift tıklamanız yeterli olacaktır.

ipucu18
Yükleniyor...