Yıl Kriterli Asgari Geçim İndirimi Hesaplama

Yıl Kriterli Asgari Geçim İndirimi Hesaplama isimli dosyada, seçtiğiniz yıla göre o döneme ait agi hesaplamasının yapılabileceği bir örnek yer almaktadır.

Yıl Kriterli Asgari Geçim İndirimi Hesaplama

AGİ Hesabı

AGİ (asgari geçim indirimi) çalışanın maaşından kesilen gelir vergisinin bir kısmının, bazı kriterlere göre geri ödendiği ücretin adıdır. Bu ücret tamamen kişinin vergisinden kesildiği hakkı olup, iş görüşmeleri esnasında ücretmiş gibi pazarlık ya da hakmış gösterilmesi mümkün değildir.

Örnek dosyamızda, yıllara ait asgari ücreti seçerek, o yıla ait bilgiler ve çalışanın durumuna göre hesaplamalar yapmaktadır.

Olası ihtiyacı olanların faydalanması temennisiyle.

Yıl Kriterli Asgari Geçim İndirimi Hesaplama - Excel Özellikleri:

YUVARLA DÜŞEYARA Veri Doğrulama Kullanıcı Tanımlı Fonksiyon
Excel Eğitimleri
Sayın ziyaretçi,

Yıl Kriterli Asgari Geçim İndirimi Hesaplama isimli dosya, sadece sitemize üye kullanıcıların indirebileceği niteliktedir.

Bu dosyayı, sitemize hemen Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız halinde, VIP Üyelik Paketi sahibi olmadan ÜCRETSİZ olarak indirebilirsiniz.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Makrolara açıklama eklenerek değişkenlerin ve yazılan ifadelerin ne anlama geldiği açıklanmak istenebilmekte veya açıklayıcı olduğu düşünülen not ve metinler makrolara eklenebilmektedir. Tek tırnaktan sonraki tüm metinler veya diğer karakterler bir anlam ifade etmez ve yeşil renkte görünürler.

Kodda hata ayıklaması yaparken bazı satırların tek tırnak kullanılarak kapatılması ve işleme konulmaması çok yararlıdır. O kodda yazan işlemin tekrar gerçekleştirilmesi için tek tırnakla başlayan satırdaki tek tırnak işaretini silinebilmektedir.
Yükleniyor...