Sadece 25-TL'ye 1 YIL SINIRSIZ Dosya İndirme

Bu sitedeki tüm dosyalarımız ÜCRETLİDİR. ÜCRETSİZ Dosya indirmek için ExcelDosyalari.Com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Kayıt Ol ya da Giriş Yap

VIP ÜYELİK

Dosya indirmek için ÜCRETLİ Üyelik satın alabilirsiniz.

KREDİ KAZANMA

Kredi kazanın BEDAVA dosya indirin.

EXCEL DERSLERİ

BEDAVA Excel Videolarımızı izleyin, bilginizi arttırın.

Kullanım Şartları

 1. Amaç

  1. Excel ile yapılmış ürünler ve örnek dosyalar eklemek, satmak amacıyla kurulmuş olan ve bu şekilde bilgilendirme ortamı sağlayan gelişmiş özelliklere sahip web sitemizin, genel işleyişini ve kullanıcılarının her türlü paylaşımını, site kurallarına ve Türkiye Cumhuriyeti mevzuatı hükümlerine göre düzenlemektir.
 2. Kapsam

  1. Kuralların kapsamı; site genelinde yazılmış/yazılacak tüm iletiler ve kayıtlı üyelerdir.
 3. Tanımlamalar

  1. Kuralların uygulanmasında; web sitesi ve forum tanımları ExcelDepo.Com'u ifade eder.
  2. Kurallardaki uzaklaştırma yaptırımlarında belirlenen süreler alt ve üst sınırları ifade eder. Bu sınırlar yaptırım süresine dahildir.
 4. Sorumluluklar

  1. Bu web sitesinde Türkiye Cumhuriyeti Anayasası, 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu, 5651 sayılı kanun ve ilgili diğer kanun/yönetmelik hükümlerine aykırı hiçbir ileti yazılamaz ve paylaşım yapılamaz.
  2. Her kullanıcı yazdığı iletilerinden ve paylaşımlarından sorumludur.
  3. Kullanıcılar giriş şifrelerinin güvenliğini kendileri sağlamak zorundadır.
  4. Kullanıcılar arasında ya da kullanıcıların yazdıkları iletilere bağlı olarak ortaya çıkabilecek olumsuz durumlarda, adli/kolluk makamlarına sunulmak üzere tüm veriler 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında saklanır.
 5. Siteden Faydalanma Şartları

  1. GENEL PUAN KAZANMA
   • Sitemizde yaptığınız bazı hareketlere bağlı olarak popülerite puanı kazanırsınız. Bu puan profilinizde gösterilir ama sitemizde bir geri dönüşümü bulunmaz.
  2. SANAL PUAN KAZANMA
   • Sitemizden sanal puanlar kazanarak dosyalarımızı ÜCRETSİZ olarak indirebilirsiniz. Sanal Puan kazanmak için aşağıdaki işlemleri yerine getirmeniz yeterli olacaktır.
    • Siteye üye olmak,
    • Günlük olarak siteye giriş yapmak,
    • Dosyalarımızın olduğu forum konularını okumak gerekir.
  3. DOSYA İNDİRME
   • Günlük 1 dosyayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
   • Sınırsız sayıda dosya indirmek için Ücretli Üyelik satın almalısınız.
  4. PROGRAM SATIN ALMA
   • Eski sitemizde bulunan programlarımız en kısa sürede eklenecektir.
   • Bu programların ücretini ödemek suretiyle indirebilmeniz sağlanacaktır.
   • Programların alım bedelleri 1 yılı kapsayacak, bu süre içinde versiyon yenilenmelerinden ücretsiz olarak faydalanabileceksiniz.
   • Sonraki dönemde yayınlanacak olası versiyon revizyonları için ilave bir bedel ödemeniz gerekecektir.
   • Bu bedelleri programlarımızın detay sayfalarında belirtilecektir.
 6. Kullanıcı Kayıt ve Profil Bilgileri Kuralları

  1. Ahlaksız, reklam amaçlı, politik bir içeriğe sahip kullanıcı adı seçilemez.
  2. İkinci bir kullanıcı kaydı oluşturulamaz.
  3. Profil bilgilerinizde (imza, avatar vs) site veya ürün tanıtımı ve reklamı yapılamaz.
  4. Profil bilgilerinizde propaganda yapmaya yönelik, kışkırtıcı nitelikte, küçük düşürücü, siyasi ve dini tahrik edici, genel ahlak kurallarına aykırı, küfür ve hakaret bulunduran içeriğe yer verilemez.
 7. Konu Açma ve Cevap Yazma Kuralları

  1. Tüm kullanıcılar toplumda teamül haline gelen kurallara, ahlaka ve adaba uygun düşen ileti yazmakla yükümlüdür.
  2. Muhtemelen bir çoğumuz Türkçe kullanımında hatalar yapıyoruz ama kullanıcıların tüm yazışmalarda olabildiğince düzgün Türkçe kullanmaları ve asgari yazım kurallarına uyması gerekir. Tamamı büyük harften oluşan, noktalama işaretlerine yer verilmemiş veya haddinden fazla seviyesiz bir tarzda yazılmış iletilerin zor anlaşıldığı ve anlaşılsa bile genel kabul görmüş bir forum kuralı olarak dikkate alınmadığı bilinmelidir. Bu türdeki iletiler veya başlıklar yöneticiler tarafından gerek görülürse kaldırılabilir. Türkçemiz ile ilgili dikkat etmenizi istediğimiz hususlar:
   • Cümle bittiğinde nokta (.) konur.
   • Noktadan (.) sonraki kelime, sorgusuz sualsiz büyük harfle başlar.
   • Özel isimler (özel isim nedir, hala bilmeyen varsa; buraya tıklayabilir) büyük harfle başlar.
   • Türkçe'de kullanılan belli başlı kısaltmalar mevcuttur. Bunların neler olduğunu, bize daha ilk okulda öğrettiler. Ama Türkçe'de; "teşk., s.a., slm, asl, pls" v.b. kısaltmalar mevcut değildir, lütfen kullanmayın!
  3. Tehdit edici, küfürlü, müstehcen, kaba, nefret dolu yada gereksiz iletiler göndermek; din, dil, ırk, cinsiyet ayrımına yönelik ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı iletiler yazmak ve bu doğrultuda materyaller kullanmak kesinlikle yasaktır.
  4. Web sitemize kişisel problemler, anlaşmazlıklar taşınamaz. Konular içerisinde olumsuz bir dille tartışmak, sorulara ve konulara gerginlik yaratacak olumsuz yanıtlar vermek yasaktır.
  5. Web sitemiz ve herhangi bir site hakkında, kişi veya kurumları karalayıcı, yöneticilerini küçük düşürücü, aşağılayıcı kelimeler kullanmak yasaktır.
  6. Başta peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa (SAV) ve ülkemizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, geçmişten günümüze gelmiş hiç bir Türk büyüğü/yöneticisi, herhangi bir dini, ulusu, kitleyi temsil eden kişi ve kurumlar hakkında olumsuz iletiler yazmak yasaktır.
  7. Kullanıcılar sitemizin veya başka bir site üyesinin özel bilgilerini alenen açıklayacak konular açamaz.
  8. Siyasi, spor ve dini konularda olumsuz tartışma yaratabilecek, gereksiz polemikler oluşturulabilecek konular açılamaz.
  9. Konuların ilgili kategori altında açılması zorunludur.
 8. Dosya Paylaşma Şartları

  Sitemizde paylaşılan dosyalar bölümüne dosya ekleyip, dosyalarınız satıldıkça sizlerde sanal puan kazanabilirsiniz. Bu alanda dosya paylaşmak için şartlarımız şunlardır:
  1. Dosyanın muhteviyatını en iyi anlatacak uygun bir başlık seçmek.
  2. En az 100 kelime ile paylaştığınız dosyanın muhteviyatı hakkında bilgi vermek.
  3. Dosyanın içeriğine dair fikir verecek ekran görüntüleri eklemek.
  4. Dosyanın Excel'de kayıt edildiği esnada bilgi olarak çıkan ve dosya adı ve kayıt türünün hemen altında bulunan:

   bilgilerinde kendisi ve ExcelDepo haricinde başka isimlere yer vermemek.
   • Yazarlar
   • Etiketler
   • Başlık
   • Konu
   • Yönetici
   • Şirket
  5. Paylaştığınız dosyalar onaya tabi olup, üstteki maddelerde belirtilen şartları taşımayan dosyalar onaylanmaz.
 9. Kullanıcı Yasaklama

  1. Türkiye Cumhuriyeti mevzuatına aykırı suç teşkil eden her türlü içerik paylaşanlar, uyarılmaksızın süresizce uzaklaştırılır.
  2. 5. maddede belirtilen hallerden herhangi birine aykırı bir hareketi kesin olarak tespit edilen kullanıcılar, uyarılmaksızın süresizce yasaklanır.
  3. 6. maddenin 1, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 12, 13 ve 14. fıkralarında belirtilen kural ya da kurallara aykırı olarak mesaj yazan kullanıcılar, ilk olarak uyarı sistemimiz kullanılarak uyarılacaktır. Benzer davranışlarının devam etmesi halinde 1-10 gün arasında yasaklanacaktır. 1-10 günlük sürenin kullanılması inisiyatifi site yöneticilerine aittir.
  4. 6. maddenin 4, 6, 9 ve 11. fıkralarında belirtilen kural ya da kurallara aykırı olarak ileti yazan kullanıcılar, uyarılmaksızın süresizce yasaklanır. Bu maddeler kapsamında yazılmış iletiler sitemizde muhafaza edilir ve gerek görülmesi ya da talep edilmesi halinde yetkili merciler ile paylaşılır.
  5. 7. maddede belirtilen şartlara aykırı şekilde bilinçli olarak dosya yükleyenlerin dosyaları onaylanmasa bile, aynı davranışları tekrarlamaları halinde kullanıcılar, uyarılmaksızın süresizce yasaklanır.
  6. Kullanıcının, forumdan süreli veya süresiz uzaklaştırılmış başka bir kullanıcı ile üyelik bilgilerini (şifresini) paylaştığı ve cezalı kullanıcı tarafından bu hesaba girişi tespit edildiği takdirde, hesabını bilerek yada bilmeyerek paylaşan kullanıcı 30 ila 90 gün süresince forumda yasaklanır.
  7. Forumda diğer kullanıcılara karşı 4721 sayılı Türk Medeni Kanunu'nun 24. ve 25. maddelerine aykırı, kişilik hakkına saldırının ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu'nun 125.maddesine aykırı, hakaret fiilinin gerçekleşmesi durumunda; kullanıcının iletisi uyarılmadan sadece site yönetiminin göreceği şekilde gizlenir ve kullanıcı 5 ila 60 gün süresince forumda yasaklanır. Hakarete uğrayan kullanıcının resmi makamlardan yazılı olarak getireceği talebe bağlı olarak, bu iletiler yetkili merciler ile paylaşılır.
  8. Kapak resmi kullanma hakkına sahip Ücretli Üyelerin kullandıkları kapak resimleri, herhangi bir reklam, siyasi içerik, polemik oluşturabilecek herhangi bir metin, Türkiye Cumhuriyeti mevzuatlarına aykırı bir içeriğe sahip olursa site yönetimince kaldırılır ve Ücretli Üye uyarılır. Benzer şekilde içeriklere devam etmesi halinde 1-10 gün arasında yasaklanacaktır. 1-10 günlük sürenin kullanılması inisiyatifi site yöneticilerine aittir.
 10. Çöp Kutusuna Taşıma

  1. 6. maddenin 1. fıkrasında belirtilen hususa bağlı olarak açılan konular, sorulan sorular; herhangi bir bilgi ve uyarı verilmeksizin Çöp Kutusuna taşınabilir.
  2. 6. maddenin 2. fıkrasına uygun olmayacak ekilde yazılmış iletiler; forum yöneticilerinin inisiyatiflerine bağlı olarak herhangi bir bilgi ve uyarı verilmeksizin Çöp Kutusuna taşınabilir.
  3. 6. maddenin 10. fıkrasına uygun olmayacak şekilde eklenmiş dosyalara ilişkin iletilerde yer alan dosyalar çöp kutusuna taşınacak ya da tümüyle silinecektir.
 11. Dosya Yükleme Hakkı İptali

  1. Türkiye Cumhuriyeti mevzuatına aykırı suç teşkil eden her türlü bir içerik paylaşılması.
  2. 957 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na ve ilgili diğer kanun hükümlerine göre yasal hak sahibi veya dağıtıcısının izni olmadan içerik paylaşılması.
  3. 5651 sayılı kanun ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu çerçevesinde katalog suçlarına ve genel hükümlere tabi yetişkin içerik paylaşılması.
  4. 7. maddede belirtilen şartlara uygun olmayan dosya paylaşmakta ısrar edilmesi.
 12. Ücretli Üyelik

  1. Profil Fotoğrafınıza tıkladıktan sonra açılan listeden Hesap Yükseltme seçeneğini kullanarak Ücretli Üyelik talep edip, ödeme yapmanız halinde en kısa sürede üyelik tanımlamanız aktif hale getirilir.
  2. Üyelik tanımlamanızı hızlandırmak için 0(532) 376 87 16 numaralı whatsapp hattımızdan yazılı iletişim kurabilirsiniz.
  3. Ücretli Üyelik satın almış kullanıcılara sitemizden hiç bir şekilde dosya indirmemiş olmaları ve talep etmeleri halinde ödemeleri iade edilir.
 13. Dosyalar Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  1. Excel Dosyalarımız sadece örnek amaçlı olup, hiç bir şekilde "şu işlevi de yerine getirmiyormuş vs" tarzında yorumlar dikkate alınmayacaktır.
  2. Sitemizden indirdiğiniz dosyaların muhafazası kendinize aittir. Ücretli Üyelik bitiminde bu dosyalara tekrar erişiminiz garanti edilmez.
  3. ExcelDepo.Com adresinden Temmuz 2019 öncesinde indirdiğiniz dosyalara erişmek için https://www.exceldosyalari.com/dosyalarim adresini kullanabilirsiniz.
 14. Programlar Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  1. Eski sitemizden Programları daha önceden satın almış üyelerimiz, https://www.exceldosyalari.com/programlarim linkinden tekrar ve ücretsiz indirebilirler.
  2. Eski sitemizde bulunan programlarımızın tümü en kısa sürede eklenecektir. Bu programları ilk kez satın alacak üyelerimiz, artık ücretini ödemek suretiyle indirebileceklerdir.
  3. Programların alım bedelleri 1 yılı kapsayacak, bu süre içinde versiyon yenilenmelerinden ücretsiz olarak faydalanabileceksiniz.
  4. Sonraki dönemde yayınlanacak olası versiyon revizyonları için ilave bir bedel ödemeniz gerekecektir.
  5. Bu bedelleri programlarımızın detay sayfalarında belirtilecektir.
Üst