X Güne Ait En Büyük Değeri Bulma

X Güne Ait En Büyük Değeri Bulma başlıklı dosya, bir veri aralığındaki X güne denk gelen maksimum değerin nasıl bulunacağını öğretir.

X Güne Ait En Büyük Değeri Bulma

X Güne Ait En Büyük Değeri Bulma

Dosyamıza ait ekran görüntüsü üstteki gibidir. B ve C sütunlarında veriler yer almakta ve herhangi bir güne denk gelen en büyük rakamı bulmak istenmektedir. Bu ihtiyaca bağlı olarak TOPLAMA ve METNEÇEVİR formülleri birlikte kullanılarak sonuç tabloya göre 75 şeklinde bulunmuştur.

X Güne Ait En Küçük Değeri Bulma isimli dosyamızdan, bu işlemin tam tersi durumunu inceleyebilirsiniz.

X Güne Ait En Büyük Değeri Bulma - Excel Özellikleri:

TOPLAMA METNEÇEVİR
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

X Güne Ait En Büyük Değeri Bulma isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

X Güne Ait En Büyük Değeri Bulma isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Bir veri aralığının en üstündeki hücreye hızlıca gitmek için, Ctrl + Sağ Ok tuşunu kullanmanız ya da fareyi aktif hücrenin sağ çizgisine getirip (aşağıdaki görüntüdeki gibi) çift tıklamanız yeterli olacaktır.

Yükleniyor...