Ücretsiz dosya indirmek için üyelik oluşturup, dosyayı indirip işini gördükten sonra, "hesabımı silin" şeklinde aldığımız artan talepler kapsamında; yayın hayatımız devam ettikçe ÜCRETSİZ DOSYA İNDİRME özelliğimizi devre dışı bırakmış bulunuyoruz.

Sitemizden dosya indirmek için Üyelik Paketi satın alabilirsiniz ya da dilerseniz İletişim bölümünden hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.

Web Adresinin Uzantısını Alma

Web Adresinin Uzantısını Alma isimli dosyamız, bir web sitesinin alan adı sonrasındaki uzantısının Excel Formülleri ile nasıl kolayca alınacağını öğretir.

Web Adresinin Uzantısını Alma

Üst resimdeki gibi adreslerin olduğu bir tabloda, kare içine alınan alanları farklı bir hücreye almak için, özellikler kısmında gördüğünüz formüller ile sonuca gidebililirsiniz.

Web Adresinin Uzantısını Alma

Faydalı olması temennisiyle.

Web Adresinin Uzantısını Alma - Excel Özellikleri:

YİNELE SAĞDAN YERİNEKOY KIRP

Etiketler

#Web Adresinin Uzantısını Alma
Sayın ziyaretçi,

Web Adresinin Uzantısını Alma isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Web Adresinin Uzantısını Alma isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Excel Hücrelerine eklediğiniz Açıklama kutucuğunun, Araç çubuklarında yer alan Şekli Değiştir iconu ile istediğiniz bir şekilde değiştirebilirsiniz.
Yükleniyor...