Vergi Takvimini Excel'e Listeleme

Vergi Takvimini Excel'e Listeleme isimli bu dosyamız, Vergi Dairesinin sitesinden takvimi ay bazlı olarak Excel'e aktarmaktadır.

Vergi Takvimini Excel'e Listeleme

Dosyayı açtıktan sonra, üstteki resimde ok ile işaretlediğimiz simgeye tıklamanız ve açılan InputBox nesnesine AY ve YIL bilgisini yazmanız yeterli olacaktır.

Yazdığınız AY ve YIL bilgisine göre https://gib.gov.tr/yardim-ve-kaynaklar/vergi-takvimi adresindeki veriler otomatik olarak üstte gördüğünüz gibi Excel sayfasına aktarılacaktır.

Hem Web'den veri çekme hem de direk işlevsel olarak faydalı olan bu dosyamızdan, yararlanılması temennisiyle.
Sayın ziyaretçi,

Bu dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir.
VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN İNDİR ( 1   )
BU DOSYADA KULLANILAN EXCEL ÖZELLİKLERİ:
#Vergi Takvimini Excel'e Listeleme
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Muhasebe ve vergi ile uğraşan meslek mensupları ve yöneticilerin de yararlanacağı; güncellenebilir dosya paylaşımı için sağ olun, var olun.


Excel hücresine yazdığınız bir tarihin, hangi güne denk geldiğini öğrenmek için, METÇEÇEVİR formülünü kullanabilirsiniz.
11.05.2020 tarihinin yazılı olduğu A1 hücresinde, bu tarihe ait günü ööğrenmek için B1 hücresine =METNEÇEVİR(A1;"GGGG") yazmanız yeterli olacaktır.
Yükleniyor...