Üst ve Alt Bilgiye Tarih Eklemek

Üst ve Alt Bilgiye Tarih Eklemek isimli dosyada, sayfalarınızın çıktısını alırken görünen üst ve alt bilgi alanlarına günün tarihini ekleyen kod vardır.

image-20201107212305-2.png

Kodlar üstteki alanda kırmızı ile işaretlenmiş alanlara günün tarihini yazar. Bu alana, Şerit Menü  -> Sayfa Düzeni -> Sayfa Yapısı adımları ile erişebilirsiniz.

image-20201107212027-1.png

Dosyadaki logoya tıklayarak kodu çalıştırdığınızda, Ctrl + P kısayolunu kullanarak üsttekine benzer bir görüntü alırsınız.

Üst ve Alt Bilgiye Tarih Eklemek - Excel Özellikleri:

PrintOut
Sayın ziyaretçi,

Üst ve Alt Bilgiye Tarih Eklemek isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Üst ve Alt Bilgiye Tarih Eklemek isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

YARARLI KISAYOLLAR
Hızlı Kenarlık Ekleme Ctrl Shift &
Sayfalar Arası Geçiş Sonraki Sayfa Ctrl Page Down
Formül Ekle Shift F3
Soldaki Veriyi Kopyalama Ctrl R
Dosya Açma Ctrl O
Excel Hücrelerine eklediğiniz Açıklama kutucuğunun, Araç çubuklarında yer alan Şekli Değiştir iconu ile istediğiniz bir şekilde değiştirebilirsiniz.
Yükleniyor...