Üretim Makina Duruş Takip Formu

Üretim Makina Duruş Takip Formu isimli dosya, üretim esnasında makinaların yaşadıkları duruşları özet olarak takip edecek bir örnek içerir.

Dosya, tarafımızdan talep edilen bir soru kapsamında hazırlanıp, bir örneği benzer türde ihtiyacı olanlar için eklenmiştir.

Makina Duruşları

Duruşlar, üstteki gibi bir tabloda 5'er dakikalık şekilde ve her makinanın isminin tek bir hücrede benzersiz olarak tutulması ile takip edilmektedir. Raporlama için çok uygun olmayan bu tablodan, aşağıdaki kriterler kapsamında makina duruş sayılarının çıkarılması istenilmektedir.

Her bir Makine/Tesis gün içinde kaç DEFA kesintiye uğramıştır, peş-peşe olanlar 1 adet sayılacaktır. Örneğin, Makine RR, 00:00 - 00:15 arasında sürekli kesintidedir. Listede her 5 dakikada geçtiğinden 4 kez yazılmıştır. Bu aslında 1 kesintidir. 1 olarak sayılmalıdır.

Üstteki kriterler ışığında alttaki gibi listelenmiş bir tabloda 2 ayrı yöntemle sonuç elde edilmiştir.

Üretim Makina Duruş Takip Formu

Üretimlerde benzer şekilde duruş takipleri için oldukça faydalı formüller içermektedir.

Üretim Makina Duruş Takip Formu - Excel Özellikleri:

BAĞ_DEĞ_SAY BUL SIKLIK EĞER ESAYIYSA UZUNLUK DEĞİL SATIR YERİNEKOY TOPLA.ÇARPIM
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

Üretim Makina Duruş Takip Formu isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Üretim Makina Duruş Takip Formu isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Bir çalışma kitabına farklı cihazlardan erişebilmek, çalışma kitabını başkalarıyla paylaşabilmek ve çalışma kitabı üzerinde işbirliği yapmak için çalışma kitabını OneDrive’a kaydedin.
Bunun için;
 1. Şerit Menü'den Dosya > Farklı Kaydet’i seçin.
  • İş veya okul için
   OneDrive - <Şirket adı> seçeneğini belirleyin.
  • Kişisel dosyalar için
   OneDrive - Bireysel’i seçin.
 2. Bir dosya adı girin ve Kaydet’i seçin.
Not: Hesabınızda oturum açmanız gerekebilir.
Yükleniyor...