Ücretsiz dosya indirmek için üyelik oluşturup, dosyayı indirip işini gördükten sonra, "hesabımı silin" şeklinde aldığımız artan talepler kapsamında; yayın hayatımız devam ettikçe ÜCRETSİZ DOSYA İNDİRME özelliğimizi devre dışı bırakmış bulunuyoruz.

Sitemizden dosya indirmek için Üyelik Paketi satın alabilirsiniz ya da dilerseniz İletişim bölümünden hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.

Toplu Yıllık İzin Dönemine Denk Gelen Günleri Bulma

Toplu Yıllık İzin Dönemine Denk Gelen Günleri Bulma isimli bu dosyamız, tarafımıza iletilen bir soru kapsamında oluşturulmuş bir dosyanın basitleştirilmiş halini içermektedir.

Gelen sorunun özeti şu şekildeydi:

"Şirketimizin toplu yıllık izin dönemini belirledik, lakin daha önceden planlanmış olan bazı çalışanların izin tarihleri var. Bu önceden planlanmış izin dönemlerinin, toplu yıllık izin dönemine denk gelip gelmediğini, geliyorsa, kaç gününün geldiğini nasıl bulabiliriz?"

Örnek çözümde Excel'in MAK ve MİN formülleri ile işlem yapılmış ve talep sahibinin istediği çözüm oluşturulmuştur.

Benzer şekilde örneklendirdiğimiz dosyamıza ait ekran görüntüsü şu şekildedir:

Toplu Yıllık İzin Dönemine Denk Gelen Günleri Bulma

Bu türde ihtiyacı olanlar için faydalı olacak bir dosyadır.

Toplu Yıllık İzin Dönemine Denk Gelen Günleri Bulma - Excel Özellikleri:

MAK MİN

Etiketler

#Toplu Yıllık İzin Dönemine Denk Gelen Günleri Bulma
Sayın ziyaretçi,

Toplu Yıllık İzin Dönemine Denk Gelen Günleri Bulma isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Toplu Yıllık İzin Dönemine Denk Gelen Günleri Bulma isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Bir veri aralığının en altındaki hücreye hızlıca gitmek için, Ctrl + Aşağı Ok tuşunu kullanmanız ya da fareyi aktif hücrenin alt çizgisine getirip (aşağıdaki görüntüdeki gibi) çift tıklamanız yeterli olacaktır.

Yükleniyor...