Toplam ve Kişi Bazlı Fazla Mesai Analizi

Toplam ve Kişi Bazlı Fazla Mesai Analizi isimli dosya, yıllık olarak yapılmış mesailerin aylara formüller ile dağılımını sağlayan faydalı bir örnektir.

Toplam ve Kişi Bazlı Fazla Mesai Analizi

Yıllık Dönem Bazlı Fazla Mesai Analizi

Yıl sonu gelmesi ile birlikte, İnsan Kaynakları çalışanları için analizler önem arz etmektedir. Biz de bu dosyamızda, mesleği İnsan Kaynakları olan üyelerimize fayda sağlayacağını düşündüğümüz bir dosya paylaşmak istedik. Her şirketin, yıllık olarak fazla mesailerini Excel'e aktaracağı bir yazılımı vardır. Bu yazılımda çalışan ve tarih bazlı veriler yer alır. Bu verileri bizlerde örneklendirerek, basit bir tablo oluşturduk. Bu tabloya, Sheet1 sayfasından erişebileceksiniz.

Tablomuzda çalışan sicil numaraları ve mesainin yapıldığı günün tarihi vardır. Bizim için örneklendirmede ihtiyaç duyulan iki kriter bunlardır. Bu iki kriterden yola çıkarak, yeni nesil dinamik Excel formülleri ile oldukça faydalı örneğimizi hazırladı. Üstte ekran görüntüsünü göreceğiniz dosyada, hem toplam bazlı yapılan fazla mesai sayıları hemde bu toplamda yer alan benzersiz kişi sayıları formülize edilmiştir.

Kullandığımız formüller sadece Ofis 365 versiyonlarında çalışmaktadır. Eğer bu formülleri desteklemeyen bir Excel sürümüne sahipseniz, ExcelDestek.Com üzerinden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Toplam ve Kişi Bazlı Fazla Mesai Analizi - Excel Özellikleri:

EĞERSAY KAÇINCI AY FİLTRE BENZERSİZ
Excel Eğitimleri
Sayın ziyaretçi,

Toplam ve Kişi Bazlı Fazla Mesai Analizi isimli dosya, sadece sitemizden VIP Üyelik Paketi almış kullanıcıların indirebileceği niteliktedir.

Sitemize Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız ve bir VIP Üyelik Paketi almanız ile eşsiz örneklerimizi indirme imkanına kavuşabilirsiniz.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Excel'i kullanırken bir hücreye tıkladıktan sonra, fare ile aşağı/yukarı ilerledikten sonra aktif hücrenin olduğu alana hızlıca geri dönmek için, Ctrl + Backspace kısayolunu kullanabilirsiniz.
Yükleniyor...