Toplam ve Kişi Bazlı Fazla Mesai Analizi

Toplam ve Kişi Bazlı Fazla Mesai Analizi isimli dosya, yıllık olarak yapılmış mesailerin aylara formüller ile dağılımını sağlayan faydalı bir örnektir.

Toplam ve Kişi Bazlı Fazla Mesai Analizi

Yıllık Dönem Bazlı Fazla Mesai Analizi

Yıl sonu gelmesi ile birlikte, İnsan Kaynakları çalışanları için analizler önem arz etmektedir. Biz de bu dosyamızda, mesleği İnsan Kaynakları olan üyelerimize fayda sağlayacağını düşündüğümüz bir dosya paylaşmak istedik. Her şirketin, yıllık olarak fazla mesailerini Excel'e aktaracağı bir yazılımı vardır. Bu yazılımda çalışan ve tarih bazlı veriler yer alır. Bu verileri bizlerde örneklendirerek, basit bir tablo oluşturduk. Bu tabloya, Sheet1 sayfasından erişebileceksiniz.

Tablomuzda çalışan sicil numaraları ve mesainin yapıldığı günün tarihi vardır. Bizim için örneklendirmede ihtiyaç duyulan iki kriter bunlardır. Bu iki kriterden yola çıkarak, yeni nesil dinamik Excel formülleri ile oldukça faydalı örneğimizi hazırladı. Üstte ekran görüntüsünü göreceğiniz dosyada, hem toplam bazlı yapılan fazla mesai sayıları hemde bu toplamda yer alan benzersiz kişi sayıları formülize edilmiştir.

Kullandığımız formüller sadece Ofis 365 versiyonlarında çalışmaktadır. Eğer bu formülleri desteklemeyen bir Excel sürümüne sahipseniz, ExcelDestek.Com üzerinden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Toplam ve Kişi Bazlı Fazla Mesai Analizi - Excel Özellikleri:

EĞERSAY KAÇINCI AY FİLTRE BENZERSİZ

Etiketler

#toplam #fazla #mesai #analizi #kişi #bazlı
Sayın ziyaretçi,

Toplam ve Kişi Bazlı Fazla Mesai Analizi isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Toplam ve Kişi Bazlı Fazla Mesai Analizi isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Yazdığınız uzunca Excel formülleri, formül çubuğumuza sığmıyorsa, farenizi formül çubuğunun alt kısmına getirip basılı tutmak suretiyle, aşağı doğru çekerek formül çubuğunuzu genişletebilirsiniz.

Formül alanını büyütme

Formül alanını büyütme

Bu işlemi daha hızlı yapmak için Ctrl + Shift + U kısayolunu kullanabilirsiniz.
Yükleniyor...