Tatil Tarihlerini ve Günlerini Takip Etme

Tatil Tarihlerini ve Günlerini Takip Etme isimli dosyamızda, Excel sayfalarınızda istediğiniz yıla ait tatil günlerini görebileceğiniz örnek bulunmaktadır.

Tatil Tarihlerini ve Günlerini Takip Etme

Excel ile Tatil Günleri Takibi

Excel ile 2021 Tatil Günleri Takibi isimli dosyamızda, bir yıla ait tatil günlerinin takibini örneklendirmiştik. Bu dosyamızda ise, daha gelişmiş bir şekilde dinamik yapıda istediğiniz yıla ait tatil tarihleri ve günlerini takip edebilirsiniz.

Üst resimde göreceğiniz üzere, bir SpinButton ile istediğiniz yılı seçebilirsiniz. Seçtiğiniz yıl için tatil tarihleri otomatik olarak listelenecektir. Koşullu Biçimlendirme ile renklendirme işlemleri uygulanmıştır.

Bu oldukça işlevsel örneğimizin tüm üyelerimize faydalı olması temennisiyle.
Excel Eğitimleri
Sayın ziyaretçi,

Tatil Tarihlerini ve Günlerini Takip Etme isimli dosya, sadece sitemizden VIP Üyelik Paketi almış kullanıcıların indirebileceği niteliktedir.

Sitemize Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız ve bir VIP Üyelik Paketi almanız ile eşsiz örneklerimizi indirme imkanına kavuşabilirsiniz.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Makrolara açıklama eklenerek değişkenlerin ve yazılan ifadelerin ne anlama geldiği açıklanmak istenebilmekte veya açıklayıcı olduğu düşünülen not ve metinler makrolara eklenebilmektedir. Tek tırnaktan sonraki tüm metinler veya diğer karakterler bir anlam ifade etmez ve yeşil renkte görünürler.

Kodda hata ayıklaması yaparken bazı satırların tek tırnak kullanılarak kapatılması ve işleme konulmaması çok yararlıdır. O kodda yazan işlemin tekrar gerçekleştirilmesi için tek tırnakla başlayan satırdaki tek tırnak işaretini silinebilmektedir.
Yükleniyor...