Tarih Değerleri İçerisindeki Günleri Sayma

Tarih Değerleri İçerisindeki Günleri Sayma isimli dosyada, tarih olarak yazılmış değerlerdeki günlerin nasıl sayılacağını öğreten bir örnek yer almaktadır.

Tarih Değerleri İçerisindeki Günleri Sayma

Tarih Verilerindeki Günler

Üst resimde göreceğiniz üzere, B sütununda yer alan tarih değerleri içinde farklı günlere ait bilgiler yer almaktadır. Dosyamızda, Excel Formülleri ile hangi güne ait kaç tarih bilgisinin bulunması örneklendirilmiştir.

Dosyamızda GÜN bilgisinin yer aldığı D sütununda da günleri formüller ile listeledik. Eğer Excel 365 kullanıcısı değilseniz, bu alan sizde hata verebilir, o gün bilgilerini elle yazmanız sonuca ulaşmak için yeterli olacaktır.

Başlangıç düzey Excel kullanıcılarının hedeflendiği örneğimizin faydalı olması temennisiyle.

Tarih Değerleri İçerisindeki Günleri Sayma - Excel Özellikleri:

GÜN TOPLA.ÇARPIM SIRALA BENZERSİZ
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

Tarih Değerleri İçerisindeki Günleri Sayma isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Tarih Değerleri İçerisindeki Günleri Sayma isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

#YOK! (#NULL?) Hatası

Formülde bazı yerlerde ya noktalı birgül yerine virgül kullanmışsınızdır. Ya da başvurulan hücrelerde başvuru bilgisi bulunamamıştır. Çoğunlukla Düşeyara, yatayara gibi formül sonuçlarında bu hata alınabiliyor.

Detaylı bilgi için buradaki makalemizi inceleyebilirsiniz.
Yükleniyor...