Sütundaki Sayıların Arasındaki Farkı Bulma

Sütundaki Sayıların Arasındaki Farkı Bulma isimli dosya, A sütunundaki her sıradaki sayının, bir üstündeki sayı ile arasındaki farkı bulup C sütununa yazmayı sağlayacak örnek kodlar içermektedir.

image-20210105234457-1.png

Sütunlardaki Sayıların Farkları

Üst resimde göreceğiniz üzere, A sütunundaki veriler alt alta kontrol edilmekte ve aralarındaki fark ise C sütununa yazdırılmaktadır.

Sütundaki Sayıların Arasındaki Farkı Bulma - Excel Özellikleri:

Count InputBox-MsgBox Replace
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

Sütundaki Sayıların Arasındaki Farkı Bulma isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Sütundaki Sayıların Arasındaki Farkı Bulma isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Denemiştim zaten olmadığı için nasıl yapıldığını öğrenmek istemiştim. Hatta gün1 gün2 leri değiştirdim gün11 gün22 şeklinde ama herhangi bir hesaplama yapmadı.


Dosyayı rerefans olarak kullanıp, ExcelDestek.Com isimli sitemizden soru sorabilirsiniz. Burada soru-cevap sistemimiz mevcut değildir.


bu işlemin nasıl yapıldığını nasıl görebiliriz. gün yerine herhangi bir rakam yazdığımız da hesaplama yapabilir mi?


Deneyin bakalım bir sonuç nasıl olacak. Bir talebe bağlı oluşturulan örnektir. Arama popülerliği olması nedeniyle buraya da ekledim.#YOK! (#NULL?) Hatası

Formülde bazı yerlerde ya noktalı birgül yerine virgül kullanmışsınızdır. Ya da başvurulan hücrelerde başvuru bilgisi bulunamamıştır. Çoğunlukla Düşeyara, yatayara gibi formül sonuçlarında bu hata alınabiliyor.

Detaylı bilgi için buradaki makalemizi inceleyebilirsiniz.
Yükleniyor...