StokGeçmişi Formülü Örnekleri

StokGeçmişi Formülü Örnekleri isimli dosyada, Ofis 365 kullanıcıları tarafından kullanılabilecek olan formüle dair bilgilendirici örnekler yer almaktadır.

Excel Hisse Senetlerine Dönüştür Özelliği isimli makalemizde, Excel'in yeni özelliği hakkında bilgiler iletimiştik. Makalemizde geçen hususları, formül ile yapmanıza olanak sağlayacak olan STOKGEÇMİŞİ formülüde bulunmaktadır.

StokGeçmişi Formülü Örnekleri

Üstte dosyamızın görüntüsünü göreceksiniz. Hisse senedi koduna ve tarihe göre 5 ayrı işlemin sonucunu formül bizlere anlık olarak vermektedir.

Bu formül ile ilgili daha detaylı örneklerimizi de yavaş yavaş ekleyeceğiz.

İlk olarak mantığını anlamak ve varlığından haberdar olmak amacıyla eklediğimiz basit örneğimizin faydalı olmasını temenni ederiz.

StokGeçmişi Formülü Örnekleri - Excel Özellikleri:

STOKGEÇMİŞİ

Etiketler

#StokGeçmişi Formülü Örnekleri
Sayın ziyaretçi,

StokGeçmişi Formülü Örnekleri isimli dosyayı Doğrulanmış Hesaba sahip ve E-Posta Bültenimize Abone olan ExcelDepo üyeleri ÜCRETSİZ olarak indirilebilirler.

Dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız ve hesabınızı doğrulamanız yeterli olacaktır.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Excel'de alt alta bir kaç sayı yazıp, aşağı doğru sürüklediğinizde, sağ alt köşede çıkan image-20200506152738-1.png simgesi şeklinde Otomatik Doldurma Seçenekleri görürsünüz.

Otomatik Doldurma Seçenekleri

Doldurma Seçenekleri

Üsteki seçenekleri tek tek seçerek, veri aralığındaki sayılara ne tür bir işlem yaptığını öğrenip, sonraki ihtiyaçlarınız halinde hızlıca kullanabilirsiniz.
Yükleniyor...