StokGeçmişi Formülü Örnekleri

StokGeçmişi Formülü Örnekleri isimli dosyada, Ofis 365 kullanıcıları tarafından kullanılabilecek olan formüle dair bilgilendirici örnekler yer almaktadır.

Yeni StokGeçmişi Fonksiyonu

Excel Hisse Senetlerine Dönüştür Özelliği isimli makalemizde, Excel'in yeni özelliği hakkında bilgiler iletimiştik. Makalemizde geçen hususları, formül ile yapmanıza olanak sağlayacak olan STOKGEÇMİŞİ formülüde bulunmaktadır.

StokGeçmişi Formülü Örnekleri

Üstte dosyamızın görüntüsünü göreceksiniz. Hisse senedi koduna ve tarihe göre 5 ayrı işlemin sonucunu formül bizlere anlık olarak vermektedir.

Bu formül ile ilgili daha detaylı örneklerimizi de yavaş yavaş ekleyeceğiz.

İlk olarak mantığını anlamak ve varlığından haberdar olmak amacıyla eklediğimiz basit örneğimizin faydalı olmasını temenni ederiz.

StokGeçmişi Formülü Örnekleri - Excel Özellikleri:

STOKGEÇMİŞİ
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

StokGeçmişi Formülü Örnekleri isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

StokGeçmişi Formülü Örnekleri isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Bir veri aralığınızdaki Yinelenen Değerleri vurgulamak isterseniz;
  1. Excel Şerif Menü Giriş sekmesine tıklama
  2. Koşullu Biçimlendirme simgesine tıklama
  3. Açılan listeden -> Hücre vurgulama kuralları -> Yinelenen Değerler seçmeniz yeterli olacaktır.

Yinelenen değerleri vurgulama
Yükleniyor...