Sıfırdan Sonraki İlk Sayıyı Bulma

Sıfırdan Sonraki İlk Sayıyı Bulma isimli dosyada, Excel Formülleri ile bir sütunda 0 şeklinde yazılı değerlerden sonra gelen ilk sayının bulunması öğretilir.

Sıfırdan Sonraki İlk Sayıyı Bulma

Kullanılan formül dizi yapısında olduğundan, Excel 2016 aşağısı bir Excel sürümü kullanıyorsanız, dosyadaki formülü çalıştırmak için Ctrl + Shift + Enter tuşlarına birlikte basmanız gerekir.

Sıfırdan Sonraki İlk Sayıyı Bulma - Excel Özellikleri:

EĞER İNDİS ESAYIYSA KAÇINCI Dizi Dizi Formülü

Etiketler

#Sıfırdan Sonraki İlk Sayıyı Bulma
Sayın ziyaretçi,

Sıfırdan Sonraki İlk Sayıyı Bulma isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Sıfırdan Sonraki İlk Sayıyı Bulma isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Hücrelerimize bir rakam yazdıktan sonra, bu rakamdan sonra gelecek rakamları aşağı ya da yana doğru otomatik çoğaltmak için, Doldurma Seçeneklerini kullanabiliriz.

Örneğin, herhangi bir hücreye 1 yazıp, fareyi hücrenin sağ alt köşesine getirip, sağ tık ile sağa ya da aşağı doğru sürükledikten sonra karşımıza çıkan menüden Doldurma Serisini seçmemiz halinde, diğer sayıların otomatik olarak arttırılarak yazıldığını göreceksiniz.

ipucu19
Yükleniyor...