Ücretsiz dosya indirmek için üyelik oluşturup, dosyayı indirip işini gördükten sonra, "hesabımı silin" şeklinde aldığımız artan talepler kapsamında; yayın hayatımız devam ettikçe ÜCRETSİZ DOSYA İNDİRME özelliğimizi devre dışı bırakmış bulunuyoruz.

Sitemizden dosya indirmek için Üyelik Paketi satın alabilirsiniz ya da dilerseniz İletişim bölümünden hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.

Seçilen Aya Ait Günlerin Listelenmesi

Seçilen Aya ait Günlerin Listelenmesi isimli dosyada, bir listeden seçilen YIL, AY ve GÜN bilgisine göre o YIL ve AY'a ait seçilen günler listelenir.

YIL ve AY seçilmesi

Üstteki gibi seçim yapılan alana bağlı olarak, 3 ayrı yöntemle igili YIL ve AY'a ait günler aşağıdaki gibi listelenecektir.

Seçilen Aya ait Günlerin Listelenmesi

Formül meraklıları için oldukça faydalı olacağını düşündüğüm bu dosyada kullanılan formüller için, alt özellikler listesini incelemenizi öneririm.

Etiketler

#Seçilen Aya Ait Günlerin Listelenmesi
Sayın ziyaretçi,

Seçilen Aya Ait Günlerin Listelenmesi isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Seçilen Aya Ait Günlerin Listelenmesi isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Bir Excel sayfasında var olan bilgilerin özetini görebilmek için, Şerit Menü -> Gözden Geçir -> Çalışma Kitabı İstatistikleri simgesini kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki gibi bir sonuç verecektir:

Çalışma Kitabı İstatistikleri

Bu işlem için Ctrl + Shift + G kısayolunu da kullanabilirsiniz.

Yükleniyor...