Sayfa Sonlarını Göstermeyi İptal Etme

Sayfa Sonlarını Göstermeyi İptal Etme isimli dosyada, sayfalarımızda yer alan bitiş çizgilerinin görüntülenmesini engelleyen kod yer alır.

Sayfa Sonlarını Göstermeyi İptal Etme

Kodun işlevi, Şerit Menü  -> Dosya -> Seçenekler adımından açılan üstteki menüde, ilgili alanı pasit etmektir. Kodlarda kullanılan döngüler, tüm açık sayfalarda bu işlemin otomatik olarak yapılmasını sağlar.

Sayfa Sonlarını Göstermeyi İptal Etme - Excel Özellikleri:

Workbook Worksheet For-Next For-Each-Next
Sayın ziyaretçi,

Sayfa Sonlarını Göstermeyi İptal Etme isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Sayfa Sonlarını Göstermeyi İptal Etme isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Excel'de formül yazarken, klavye, fare karmaşası yaşanır. Formül yazarken tamamen fare kullanmak isterseniz, son aşamada formülü tamamlamak için klavyeden Enter tuşuna basmanız gerekecektir.

Klavyeyi hiç kullanmadan, formülünüzü bitirdikten sonra, tik işaretini basmanız, klavye kullanmanıza gerek duymamanızı sağlayacaktır.
Yükleniyor...