Rastgele Çalışan Ataması Yapma

Rastgele Çalışan Ataması Yapma isimli dosyamız, belirlenmiş olan sayıdaki metni rastgele olacak şekilde formüller ile nasıl yazdırılacağını öğretmektedir.

Rastgele Çalışan Ataması Yapma

Rastgele Metin Yazdırma

Dosyamızdaki örnek simülasyonumuz, satış çalışanlarımız için rastgele çalışacakları bölgelerin atamalarının yapılması şeklindedir. Burada belirlenen bölge sayısı ve bölge isimleri yazılmış, geriye kalan ise sadece formülün çalıştırılması olmuştur.

Benzer türde rastgele metin yazdırma ihtiyacı olanlar için fayda sağlaması temennisiyle.

Rastgele Çalışan Ataması Yapma - Excel Özellikleri:

ELEMAN RASTGELEARADA
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

Rastgele Çalışan Ataması Yapma isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Rastgele Çalışan Ataması Yapma isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Shift tuşunu kullanarak, satır ve sütunlardaki verileri oldukça hızlı bir şekilde yer değiştirebilirsiniz. Örneğin, bir satırda bulunan verileri aşağı ya da yukarı taşımak isterseniz, ilgili satırların numaralarından tamamını seçme yaptıktan sonra, shift tuşunu basılı tutmak suretiyle fare işaretini taşımak istediğiniz aralıktaki herhangi bir hücrenin hemen en alt/üst kısmına getirin.

Hızlı Taşıma

Fare oku bu şekli aldıktan sonra, istediğiniz yere ilgili satırları kolayca taşıyabilirsiniz.

Sütunlar içinde benzer işlemi sütun seçip, ilgili hücrenin sağ/sol kısmına getirip Shift tuşuna basılı tutarak mause ile sürüklemek suretiyle yapabilirsiniz.

Hızlı Taşıma
Yükleniyor...