Sadece 25-TL'ye 1 YIL SINIRSIZ Dosya İndirme

Bu sitedeki tüm dosyalarımız ÜCRETLİDİR. ÜCRETSİZ Dosya indirmek için ExcelDosyalari.Com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Excel ile Maaş Hesaplama

Excel ile Maaş Hesaplama 2019

Excel ile Maaş Hesaplama

Excel ile Maaş Hesaplama
Maaş Hesaplama dosyamız, yıl bazlı olarak SGK ve Gelir Vergisi rakamlarını yıl bazlı olarak kaydedeceğiniz iki veritabanı ve Netten Brüte, Brütten Nete hesaplamalar yapan iki ayrı sayfa olmak üzere 4 sayfalık bir çalışmadır.

Dosyanın hesaplama yapabilmesi için, Netten Brüte ve Brütten Net sayfalarında hesaplama yapabileceğiniz yıl'a ait 12 aylık rakamları net ya da brüt cinsinden girmeniz gerekir.

Maaş Hesaplama


Üst resimde göreceğiniz gibi yıl ve ay bilgilerini yazdıktan sonra, net sayfasında iseniz net maaş ve net yan hakları, brüt sayfasında iseniz brüt maaş ve brüt yan hakları yazmanız gerekir.

Hesaplamaların doğru yapılabilmesi için, SGK ve Gelir Vergisi sayfalarına da aşağıda göreceğiniz şekilde tanımlamaları yapmalısınız.

SGK Taban Tavan Matrahları


Gelir Vergisi Dilimleri


Bu bilgiler girildikten sonra, Excel'in aşağıdaki listede göreceğiniz fonksiyonlarını kullanarak hazırladığımız formüller ile kolayca Maaş Hesaplama yapabileceksiniz.

Yararlı olması temennisiyle.

Program Özellikleri

Ekli dosyalar

Program Fiyatı

Fiyat
25.00 TRY
Destek Süresi
12 ay
Yenileme fiyatı
10.00 TRY

Program Bilgileri

Yazar
OrkmesB 
Yayınlanma tarihi
Son güncelleme
Versiyon
2019
Üst