Sadece 25-TL'ye 1 YIL SINIRSIZ Dosya İndirme

Bu sitedeki tüm dosyalarımız ÜCRETLİDİR. ÜCRETSİZ Dosya indirmek için ExcelDosyalari.Com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Belirsiz Süreli İş Sözleşmesi

Belirsiz Süreli İş Sözleşmesi V1

Belirsiz Süreli İş Sözleşmesi

Belirsiz Süreli İş Sözleşmesi
Bu dosya ile isterseniz bir kişiye, isterseniz de binden fazla kişiye tek tıklama ile sözleşme hazırlayabilirsiniz.

Öncelikle önemle vurgulamak isteriz ki içerikte bulunan iş sözleşmesinin kapsamına dair ExcelDepo Site Yönetimi olarak ya da bireysel olarak herhangi bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır.
Bu dosya genel hatlarıyla hazırlanmış bir iş sözleşmesidir. İçeriğinde kabul görmeyen veya güncel olmayan bilgiler bulunabilir. Ayrıca bu gibi sözleşmelerin, her kurumun bünyesinde özel olarak hazırlanmasını tavsiye etmekteyiz.

Dosyamızın içeriğini de dilediğiniz gibi kendi kurumunuza uyarlayabilirsiniz. Şimdi kısaca dosyamızın neler yapabildiğini anlatalım. Nasıl kullanıldığına ilişkin de videomuzu izleyebilirsiniz.

Kişiler arasında ileri geri hareket edebilirsiniz.
İster pdf'e çıktı alabilir, isterseniz de doğrudan yazıcı dökümü alabilirsiniz.
Bu arada, toplu veri gönderimlerinde genellikle yazıcıların arıza vermesinden dolayı toplu kayıtlarda yazıcı çıktısı alınmasına dair bir buton bilerek yapılmamıştır.
Bunun için tümünü pdf kaydet butonunu kullanmanız halinde C sabit diskinizin içine otomatik olarak İŞ SÖZLEŞMELERİ adında bir klasör oluşturulur ve tüm sözleşme pdf'leri bu klasöre kaydedilir.
Kaydedilen sözleşmelere otomatik olarak kişi adı bilgisiyle dosya ismi de verildiğinden geriye dönük aramalarda da aranan dosya kolayca bulunabilecektir. personel bilgileri sayfasında bulunan (*) yıldızlı sütunlara veri işlemeyi ve de işyeri adresleri sayfasında şirket bilgilerinizi kaydetmeyi unutmayın.
Dosyanın içindeki sanal kayıtlarda yapacağınız kısa denemelerle dosyanın çalışma mantığını kolayca çözebileceksinizdir.
Ayrıca örnek kullanım için videomuzu da izleyebilirsiniz.
Ayrca bu dosya ile indis formülünün kullanımını, koşullu biçimlendirmenin bazı fonksiyonlarını (boş sözleşmedeki pembe alanlar gibi), veri doğrulama ile dinamik açılır liste oluşturma gibi birçok işlevi inceleyebilirsiniz.

İşinize yaraması temennisiyle...

Program Özellikleri

Ekli dosyalar

Program Fiyatı

Fiyat
25.00 TRY
Destek Süresi
12 ay
Yenileme fiyatı
5.00 TRY

Program Bilgileri

Yazar
OrkmesB 
Yayınlanma tarihi
Son güncelleme
Versiyon
V1
Üst