Power Point Sunumu Excel'de Oynatma

Power Point Sunumu Excel'de Oynatma isimli bu dosya, bir Power Point sunumunu Excel üzerinden nasıl oynatabileceğinizi öğretir.

Bir Microsoft Office ürünü olan Power Point, Excel ile kolayca entegre edebilmektedir. Buradaki entegrasyon sihri Power Point'ten değil, Excel'den kaynaklanmaktadır.

Bu dosyada kullanılan makrolar ile Power Point ile hazırladığınız sunumlarınıza, Excel üzerinden kolayca "oynat" talimatı verebilirsiniz.

Power Point Sunumu Excel'de Oynatma

Özellikle süreli geçişler ve peşpeşe birden fazla sunumun oynatılması gereken hallerde, sunuma müdahale olmaksızın dosyadaki kodları kullanarak sunumlarınızı oynatabilirsiniz.

Farkındalık sağlamak adına eklediğimiz bu basit dosyanın faydalı olmasını temenni ederiz.

Power Point Sunumu Excel'de Oynatma

Power Point Sunumu Excel'de Oynatma - Excel Özellikleri:

RunAutoMacros Cells-Range InputBox-MsgBox Len
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

Power Point Sunumu Excel'de Oynatma isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Power Point Sunumu Excel'de Oynatma isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Bir Excel hücresine alt alta olacak şekilde veri yazdırmak isterseniz, bunun en kolay yöntemi Alt + Enter tuşların birlikte kullanmaktır.

Böylece bir hücrede kolayca alt alta veri yazabilirsiniz.

Alt + Enter
Yükleniyor...