Pivot Tablolarını Dilimleyici ile Yönetme

Pivot Tablolarını Dilimleyici ile Yönetme isimli dosyamızda, Pivot Tablo şeklindeki raporların Dilimleyici ile nasıl yönetileceği örneklendirilmiştir.

Pivot Tablolarını Dilimleyici ile Yönetme

Üstte göreceğiniz şekilde basit bir veri tablosu Pivot Tablo şeklinde rapor haline getirilmiştir.

Pivot Tabloda istediğiniz kriterlerin görünmesini, daha kolay ve profesyonel olacak şekilde Dilimleyici kullanılmıştır.

Pivot Tablolarını Dilimleyici ile Yönetme

Pivot Tablolarını Dilimleyici ile Yönetme - Excel Özellikleri:

Özet Tablo Dilimleyici
Sayın ziyaretçi,

Pivot Tablolarını Dilimleyici ile Yönetme isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Pivot Tablolarını Dilimleyici ile Yönetme isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Yorumun muhattabı değilim ama, bu konuda bir ders ya da makale iyi gider gerçekten. Web sitemizin tüm eksik açıklamalarını düzenleme işlerine yoğunluk vereceğiz sanırım.

Bu dönemde günlük bir kaç dosya ile idare edeceğiz. Sonrası biraz daha öğretici olacak inşallah.

Hani dilimleyicinin nasıl ekleneceğini de detaylı yazsanız daha iyi olmaz mı acaba?


Biçim boyacısı simgesine bir kez tıkladığınızda, tıklamış olduğunuz hücredeki tüm biçimleri alır ve yeni tıkladığınız hücreye uygular. Farklı bir hücreye daha uygulamak için, yeniden biçim boyacısı simgesine tıklamanız gerekir.

Bu işlemi her seferinde tekrarlamamak için, biçim boyacısı simgesine iki kez tıkladıktan sonra, tekrar bir kez tıklayana ya da ESC tuşuna basıncaya kadar istediğiniz kadar hücreye seçtiğiniz hücrenin tüm biçimlerini uygular.

Biçim Boyacısı Simgesi:
image-20200507180041-1.png
Yükleniyor...