Performans Değerlendirme ve Takip Formu

10.00 ₺
Bu programı satın alabilmeniz için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız gerekmektedir.
Performans Değerlendirme ve Takip Formu dosyamız, çalışanlarınızın performansını takip edebileceğiniz öğretici bir Excel örneği içermektedir.

Performans Değerlendirme ve Takip Formu

Excel ile Performans Değerlendirme Takibi

Oldukça faydalı ve sitemiz yöneticileri tarafından hazırlanmış olan bu dosya, özellikle İnsan Kaynakları çalışanları için hem işlevsel hem de öğretici bir şekilde Excel ile Performans Değerlendirme Takibi yapmanızı sağlayacaktır. Dosyanın kullanımına dair tüm detayları aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT:
Dosyada ListView nesnesi kullanılmıştır. Bu nesne 64 bit'lik versiyonlarda çalışmamaktadır. Bu önemli notu dikkate almanızı öneririm.
Dosyanın kullanımına vs dair tarafımızca bir destek verilmeyecektir. Kendi firmanıza uyarlamak için özel talep oluşturabilirsiniz.
Dosyayı indirdikten sonra içindeki Excel ve Access dosyalarını aynı klasöre kopyalayıp, Excel dosyasını öyle çalıştırın. Bu işlemi yapmadan Excel dosyasını çalıştırıp lütfen bizle 'BU DOSYA ÇALIŞMIYOR' şeklinde iletişim kurmayın. Hiç bir dosyamız test edilmeden, çalıştırılmadan eklenmemektedir.

Etiketler

Excel Eğitimleri
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Klavyeyi kullanarak hızlı bir şekilde tablolarınıza satır eklemek için, satır eklemek istediğiniz hücreye gelip sırayla Alt, E ve S tuşlarına basmanız yeterli olacaktır.

Birden fazla satır eklemek isterseniz, aralıksız olarak seçim için Shit, aralıklı olarak seçin için Ctrl tuşları ile, aralara ekleme yapılacak satırları seçtikten sonra yine, sırayla Alt, E ve S tuşlarına basmanız yeterli olacaktır.

Benzer şekillerde sütun eklemek için sırayla Alt, E ve T tuşlarına basmanız yeterli olacaktır.

Bu kısayollar Türkçe Excel kullanıcıları için geçerlidir.
Yükleniyor...