Ücretsiz dosya indirmek için üyelik oluşturup, dosyayı indirip işini gördükten sonra, "hesabımı silin" şeklinde aldığımız artan talepler kapsamında; yayın hayatımız devam ettikçe ÜCRETSİZ DOSYA İNDİRME özelliğimizi devre dışı bırakmış bulunuyoruz.

Sitemizden dosya indirmek için Üyelik Paketi satın alabilirsiniz ya da dilerseniz İletişim bölümünden hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.

Paraları Bölme

Paraları Bölme isimli dosyamız, elimizdeki toplam parayı, Türk Lirasının para cinsine göre bölme işlemini yapar.

Açıklama kısmı karışık gelebilir, resimde daha anlamlı olacaktır anlatmak istediğimiz.

Paraları Bölme

Özetle, elimizdeki toplam paranın, X banknot cinsinden kaçar adetlere bölüneceğinin nasıl formülize edileceğini öğretir.

Özellikle finans işi yapanların işine yarayacaktır.

Faydalı olması temennisiyle.

Paraları Bölme - Excel Özellikleri:

TAMSAYI TOPLA.ÇARPIM

Etiketler

#Paraları Bölme
Sayın ziyaretçi,

Paraları Bölme isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Paraları Bölme isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

İnceleyelim yorum için


Nasıl inceleyebildin mi?


Faydalı olacağı kesin bir dosya olmuş.


Çalışma sayfalarının adlarının bulunduğu sekmelerden herhangi birinin ya da Shift Ctrl tuşlarına basmak suretiyle fare ile çoklu seçerek çoklu olacak şekilde seçtikten sonra, üzerine sağ tıklatıp, renklendirebilirsiniz.

image-20200617000401-1.png

Sonuç:

image-20200617000558-2.png
Yükleniyor...