Özel Alt Üst Bilgi Eklemek

Özel Alt Üst Bilgi Eklemek isimli dosyamızdaki kodlar, Excel sayfalarının çıktısını alırken özel bir başlık görünmesini isteyeceğiniz alanlara bilgi ekler.

Sayfalara Özel Bilgi Ekleme

Bir Excel sayfasının çıktısını alırken, sayfa üstünde görünmeyen bir takım bilgileri kağıdın üst ya da alt kısmında yazdırabilirsiniz. Bu bilgiler tarih olabilir, dosyayı çıktı alan kullanıcının kullanıcı adı vs..

Dosyada verilen ve çalıştırıldığında aşağıdaki gibi ekran görüntüsü alacağınız olan hazır kodlar, sayfamızın alt ve üst bilgi alanına istediğimiz metni eklememizi sağlayacaktır.

Özel Alt Üst Bilgi Eklemek

Kodlar çalıştıktan sonra, Şerit Menü -> Sayfa Düzeni -> Sayfa Yapısı alanının sağ alt köşesindeki ok simgesinden erişebilirsiniz. Bizim koddaki InputBox nesnesine eklediğimiz metne bağlı olarak oluşan görünüm şu şekildedir:

Özel Alt Üst Bilgi Eklemek

Eğer ilgili alana otomatik olarak tarih eklemek isterseniz, Üst ve Alt Bilgiye Tarih Eklemek isimli dosyamızdaki kodları inceleyebilirsiniz.

Özel Alt Üst Bilgi Eklemek - Excel Özellikleri:

ExecuteExcel4Macro InputBox-MsgBox PageSetup
Sayın ziyaretçi,

Özel Alt Üst Bilgi Eklemek isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Özel Alt Üst Bilgi Eklemek isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

#SAYI! (#NUMBER!) Hatası

Yazdığınız formülde , bir sayı ile veya hesaplama sonucu ile ilgili hücre içinde görüntülenemeyecek kadar büyük veya küçük bir sonuç üretilmiş olabilir.

Detaylı bilgi için buradaki makalemizi inceleyebilirsiniz.
Yükleniyor...