Öğle Tatili Alanlı Haftalık Zaman Çizelgesi

Öğle Tatili Alanlı Haftalık Zaman Çizelgesi isimli bu dosyada, haftalık olarak zaman çizelgesi takibini öğle tatili ilave ederek yapacak bir şablon yer almaktadır.

Öğle Tatili Alanlı Haftalık Zaman Çizelgesi

Dinlenme Süresi Alanlı Çizelge

Haftalık olarak öğle tatillerini de tanımlayarak bir çalışma zaman çizelgesine ihtiyacınız varsa, öğretici ve yol gösterici bu şablonu kullanabilirsiniz.

Faydalanmanız temennisiyle.

Öğle Tatili Alanlı Haftalık Zaman Çizelgesi - Excel Özellikleri:

EĞER EMETİNSE YADA TOPLA Veri Doğrulama PrintArea
Bu dosyayı aşağıdaki butona tıkladıktan sonra açılacak penceredeki kutucuğa, E-Posta adresinizi yazmak suretiyle ÜCRETSİZ olarak indirebilirsiniz. Açılan penceredeki Şartlar ve Kurallar kısmını iyi okumanızı tavsiye ederiz.

Bu tür işlemler ile uğraşmak istemezseniz, sitemize Kayıt olabilir ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapıp, VIP Üyelik Paketi alarak, tüm dosyalarımızı paket seçeneklerinin günlük indirme limitleri kapsamında kolayca ve şartsız olarak indirebilirsiniz.   ÜYE OLMADAN İNDİR  
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Excel'de bir liste oluşturduğumuz zaman, verilerin bulunduğu en sağdaki hücreye gitmenin en kolay yolu; Ctrl + › (Sağ Ok) tuşudur.

Fareyi kullanarak en sağdaki hücreye gitmek için, listenizde herhangi bir hücre seçin.

Seçmiş olduğunuz hücrenin sağ sınır çizgisine çift tıklayın.

Bu şekilde, listenin en sağına hızlı bir şekilde gitmiş olursunuz.

Tekrar en sola dönmek isterseniz, Ctrl + ‹ (Sol Ok) tuşlarına basmanız, aynı işlemi fare ile yapmak isterseniz ise, seçili hücrenin sol sınır çizgisine çift tıklamanız yeterli olacaktır.

ipucu18
Yükleniyor...