Muhtasar Beyanname Sistemine Excel ile Hızlı Giriş

Feyzullah 18 Ağustos 2020 18 Ağustos 2020 VIP Dosya
Bu dosyada açılış şifresi bulunmaktadır
Dosyanın şifresini görebilmek için hemen alt tarafta bulunan Yorum alanına bir yorum yazmanız gerekir. Yorumlar onaya tabidir. Yorumunuzun anında yorumlanmasını istiyorsanız, Hesap Doğrulama yapmanız yeterli olacaktır. Doğrulanmış hesaba sahip kullanıcılarımızın yorumları otomatik olarak onaylanmaktadır.
Yorumunuzun onaylanmasından sonra, bu alanda dosyanın şifresini görebileceksiniz.
Muhtasar Beyanname Sistemine Excel ile Hızlı Giriş isimli bu dosyamız, bir Excel sayfasına yazacağınız giriş bilgilerinizi kullanarak sisteme girmeyi sağlar.

Ağustos 2020 dönemi itibariyle hayatımıza giren Muhtasar Beyanname Sistemi her ne kadar Muhasebecileri, Mali Müşavirleri, İK Çalışanlarını zor durumda bıraksa da, bizler Excel içerik üreticileri olarak bu sisteme hızlı bir şekilde girmenizi sağlayacak dosyayı hazırladık.

Dosyamızı, VIP Üyelik sahibi olan herkesin indireceği şekilde sitemize ekliyoruz, bu da bizim zor günler geçiren meslek erbaplarına küçük bir katkımız olsun. Dosya ile ilgili olarak dikkat edilecek hususları aşağıya belirtiyorum.

Muhtasar Beyanname Sistemine Excel ile Hızlı Giriş

Dosyayı açtığınızda, karşınıza üstteki resimde göreceğiniz alan gelecektir. Bu alana, Vergi Dairesinden almış olduğunuz Kullanıcı Kodu, Parola ve Şifre bilgilerini bir kez tanımlamanız yeterli olacaktır. Bu işlem sonrasında, hemen altta bulunan Giriş Yap butonuna tıkladığınızda, sistem açılan UserForm nesnesi üzerinden açılacaktır. Yani harici bir tarayıcıya gerek yoktur. Harici tarayıcı şu an için Excel ile açılamadığından dolayı, bu yöntemi tercih ettik. Açılan formun ekran görüntüsü aşağıdaki gibidir:

Muhtasar Beyanname Sistemine Excel ile Hızlı Giriş

Dosyadaki kaynak kodları şifrelidir ve şifrenin ne olduğu bellidir. Dosyayı indirenler, emeğe saygı kapsamında yapacakları bir yorum ile şifreyi otomatik olarak öğrenmiş olacaklar.

Sayfa ise dosyanın dağıtımı noktasında ExcelDepo tarafından üretildiğini mümkün olduğunca korumak amacıyla şifrelenmiştir. Bu şifre paylaşılmayacaktır.

Tüm meslek erbaplarına faydalı olması temennisiyle.

Her gün yayınladığımız ve maksimum 1 dakikalık olan Excel Videolarımızı izlemek için Instagram hesabımızı takip etmek ister misiniz?

BURAYA tıkla ve ExcelDepo Instagram hesabımızı hemen Takip Et

Bu dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum
BU DOSYADA KULLANILAN EXCEL ÖZELLİKLERİ:
UserForm - Label - WebBrowser - Ad Tanımla

Güzel elinize sağlık

Elinize sağlık

Emeklerinize sağlık olsun

Elinize sağlık

elinize sağlık

Güzel bir çalışma elinize sağlık

Guzel calisma tebrikler


12

Örneğin; A1, A2, ve A3 hücrelerinde yazılı metinleriniz olsun. A1 hücresinde yer alan verimizi hızlı bir şekilde A3 hücresine kopyalamak istiyoruz.

ortaya-veri-ekleme

Bunun için Shift + Ctrl tuşlarına aynı anda basılı tutup, fareyi hücrenin alt kısmında bittiği kısma getiriyoruz. Farenin görüntüsünde de bir değişiklik olacaktır. Shift + Ctrl tuşlarını basılı tutup hücreyi A3 hücresinin olduğu yere sürüklüyoruz. Böylece kolayca veriyi kopyalamış oldunuz. Bu işlemi çoklu seçimlerede uygulayabilirsiniz.

ortaya-veri-ekleme

Yararlı olması temennisiyle.
Yükleniyor...