Muhtasar Beyanname Sistemine Excel ile Hızlı Giriş

Muhtasar Beyanname Sistemine Excel ile Hızlı Giriş isimli bu dosyamız, bir Excel sayfasına yazacağınız giriş bilgilerinizi kullanarak sisteme girmeyi sağlar.

Ağustos 2020 dönemi itibariyle hayatımıza giren Muhtasar Beyanname Sistemi her ne kadar Muhasebecileri, Mali Müşavirleri, İK Çalışanlarını zor durumda bıraksa da, bizler Excel içerik üreticileri olarak bu sisteme hızlı bir şekilde girmenizi sağlayacak dosyayı hazırladık.

Dosyamızı, VIP Üyelik sahibi olan herkesin indireceği şekilde sitemize ekliyoruz, bu da bizim zor günler geçiren meslek erbaplarına küçük bir katkımız olsun. Dosya ile ilgili olarak dikkat edilecek hususları aşağıya belirtiyorum.

Muhtasar Beyanname Sistemine Excel ile Hızlı Giriş

Dosyayı açtığınızda, karşınıza üstteki resimde göreceğiniz alan gelecektir. Bu alana, Vergi Dairesinden almış olduğunuz Kullanıcı Kodu, Parola ve Şifre bilgilerini bir kez tanımlamanız yeterli olacaktır. Bu işlem sonrasında, hemen altta bulunan Giriş Yap butonuna tıkladığınızda, sistem açılan UserForm nesnesi üzerinden açılacaktır. Yani harici bir tarayıcıya gerek yoktur. Harici tarayıcı şu an için Excel ile açılamadığından dolayı, bu yöntemi tercih ettik. Açılan formun ekran görüntüsü aşağıdaki gibidir:

Muhtasar Beyanname Sistemine Excel ile Hızlı Giriş

Dosyadaki kaynak kodları şifrelidir ve şifrenin ne olduğu bellidir. Dosyayı indirenler, emeğe saygı kapsamında yapacakları bir yorum ile şifreyi otomatik olarak öğrenmiş olacaklar.

Sayfa ise dosyanın dağıtımı noktasında ExcelDepo tarafından üretildiğini mümkün olduğunca korumak amacıyla şifrelenmiştir. Bu şifre paylaşılmayacaktır.

SGK'nın diğer tüm uygulamalarına hızlı giriş yapmak için, SGK Uygulamalarına Excel ile Giriş Yapmak isimli dosyamızı indirebilirsiniz.

Tüm meslek erbaplarına faydalı olması temennisiyle.

Muhtasar Beyanname Sistemine Excel ile Hızlı Giriş - Excel Özellikleri:

UserForm Label WebBrowser Ad Tanımla

Etiketler

#Muhtasar Beyanname Sistemine Excel ile Hızlı Giriş
Sayın ziyaretçi,

Muhtasar Beyanname Sistemine Excel ile Hızlı Giriş isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Muhtasar Beyanname Sistemine Excel ile Hızlı Giriş isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 5-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
5   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

çok pratik elinize sağlık

Elinize sağlık

teşekkürler

Güzel elinize sağlık

Elinize sağlık

Elinize sağlık

Emeklerinize sağlık olsun

Elinize sağlık


12

Onbinlerce satırlık Excel hücrelerinizin tamamı seçiliylen ve seçim bozulmadan verilerinizin en alt kısmına, en üst kısmına, en sağ kısmına ya da en son kısmına kolayca gitmek için, sağ ve altta bulunan kaydırma çubuklarının üzerindeyken sağ tıklamanız ve ilgili alana gitmeyi seçmeniz yeterli olacaktır.

Yükleniyor...