Metin İçinde Geçen E-Posta Adreslerini Ayırma

Metin İçinde Geçen E-Posta Adreslerini Ayırma dosyamız, karışık biçimlerde yazılmış olan metinler içerisinden sadece e-posta adreslerini kolayca listeler

image-20210202134928-1.png

E-Posta Adreslerini Ayıklama

Dosyamızda, üstte göreceğiniz şekilde oldukça karmaşık bir yapıya sahip olan ve içlerinde e-posta adreslerinin de yer aldığı veriler bulunmaktadır. Dosyanın işlevi, metnin biçimi, yazılışı vs ne şekilde olursa olsun, içerisinde geçen e-posta adresini diğer bir sayfada listeler.

Faydalanmanız temennisiyle.

Metin İçinde Geçen E-Posta Adreslerini Ayırma - Excel Özellikleri:

Count Replace InStr Split Chr For-Next Cells Trim
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

Metin İçinde Geçen E-Posta Adreslerini Ayırma isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Metin İçinde Geçen E-Posta Adreslerini Ayırma isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 5-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
5   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

#YOK! (#NULL?) Hatası

Formülde bazı yerlerde ya noktalı birgül yerine virgül kullanmışsınızdır. Ya da başvurulan hücrelerde başvuru bilgisi bulunamamıştır. Çoğunlukla Düşeyara, yatayara gibi formül sonuçlarında bu hata alınabiliyor.

Detaylı bilgi için buradaki makalemizi inceleyebilirsiniz.
Yükleniyor...